Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.

Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.

Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.
Dim. h: 24 cm
SKU: 1003200737.
Category: Aardewerk.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #737
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #312

    Twee XVIIIe eeuwse aardewerken schotels, waarbij een Franse met een vogel in het plat en een Delftse met Chinees decor. De tweede gemerkt en met randschilfer.

    Deux plats en faïence du XVIIIe siècle dont un français décoré d’un oiseau, l’autre de Delft à décor Chinois. Avec marques et avec un éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13

    Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.

    Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #278
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.

    “Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #57
    Gien

    Negen bekertjes, drie grote en zeven kleinere borden, twee schaaltjes met voet, een snoepschaaltje in bladvorm en een broodschaaltje met een blauw en witte Lodewijk XV-rand en monogrammen. Verschillende merken, XIXde eeuw. Sommige met een Parijs’ merk.

    Neuf gobelets, trois grandes et sept plus petites assiettes, deux petits plats au piédouche, un petit plat à friandises en forme de feuille et un panier au bord Louis XV en bleu et blanc aux monogrammes. Différentes marques, XIXe siècle. Certains aux marques de Paris.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #36

    Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.

    Cruche en faïence à deux anses et rehaussée de feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #357

    Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.

    Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323

    Een groot lot verzilverd metaal en tafelgerei w.o. een hors d’oeuvreschaal met glazen compartimenten, schotels, een voorsnijbestek van stainless steel en hoorn, groenteschalen van Wiskemann, servetringen, lepeltjes enz.enz.

    Grand lot de métal argenté dont un plat à hors d’oeuvre aux compartiments en verre, des plats, un couvert de service à viande en acier inoxydable et corne, des légumiers de Wiskemann, des anneaux de serviettes, des cuillères etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #108

    Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.

    Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #781

    Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.

    Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #66

    Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 175 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #440

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #391

    Een lot van drie antieke aardewerken po’s.

    Lot de trois pots de chambre anciens.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #727

    Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.

    Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een balustervaas van Nankin-aardewerk met een meerkleurige veldslagscène. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en faïence de Nankin décoré d’une scène de guerre polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #743

    Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.

    Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #706

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 540 x 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #709
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #791

    Een Marie-Thérèseluchter met vijf dubbele lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à cinq lumières et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #439

    Twee Sri Lankaanse batikdoeken, waarbij één met een landschap en één met een voorstelling van Boeddha.

    Deux foulards en batik dont un représentant un paysage et un le Bouddha.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 & 50 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #453

    Een schotel van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Plat en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    “Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    “Toi et moi”. Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,69 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #82
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Kruik met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Cruche aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 81 x 70,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #490

    Een modern handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis moderne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 351 x 254 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #631

    Een antiek servies van Limogesporselein met decor van blauwe bloemetjes, bestaande uit 28 grote borden, 8 kleine borden, 5 diepe borden, een grote en twee kleine terrines, een slakom, twee sauskommen, drie tazza’s, drie langwerpige serveerschotels en drie ronde serveerschotels. Onderaan gemerkt.

    Service ancien en porcelaine de Limoges à décor de bleuets, comprenant 28 grande assiettes, 8 assiettes à dessert, 5 assiettes creuses, une grande et deux petites terrines, un saladier, deux saucières, trois tazza, trois plats de service allongés et trois ronds. Marque au verso.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #406

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 169 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #546

    “Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.

    “Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #518

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Blauwe ogen. Oude kleding. Gemerkt R. Dep. en genummerd.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleus. Vêtements anciens. Marque R. Dep. et numérotée.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More