Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote theepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

Een grote theepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

Une grande théière en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc d’un paysage.
Dim. h: 22 cm
SKU: 2011180527.
Category: Aziatisch.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #797

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #741

    Een kokervaas van Imariporselein. Barst bovenaan.

    Un vase cylindrique en porcelaine Imari. Fissure au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #691

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken. Gemonteerd als lampenvoet.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine au décor polychrome de pêches. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #643

    Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.

    Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #548

    Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.

    Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.
    No longer available
    Dim. 31 x 20 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #648

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #747

    Een paar vierkante jardinières van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen. Beide gerestaureerd.

    Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #593

    Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.

    Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm Ø: 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #591

    Een lachende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Un Bouddha qui rit en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #465

    Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.

    Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #597

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #733

    Een schaal op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages op een fabeldier en met vaandels. Onderaan gemerkt.

    Un plat sur pîed en porcelaine de Chine au décor polychrome de personnages sur un animal fabuleux et des drapeaux.
    No longer available
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #677

    Een lang gerekt Chinees vaasje van meekleurig eierschaalporselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. In etui.

    Un vase à col long chinois en porcelaine polychrome coquille. Décoration de fleurs. Marque sous la base. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #577

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens.

    Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de signes de longue vie.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #641

    Een Japans juwelenkabinetje van zwartgelakt hout, versierd met decors van landschappen, vogels en bloemen. Gesigneerd.

    Un petit cabinet à bijoux japonais en bois laqué noir, décor de paysages, oiseaux et fleurs. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #601

    Een antiek bronzen Boeddhahoofd op houten sokkel. Thailand.

    Une tête de Bouddha en bronze antique sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #653

    Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #578

    Een grote buikvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.

    Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #509

    Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.

    Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #603

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #799

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #685

    Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.

    Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #136

    Een kapstok van messing en onyx in barokke stijl.

    Un porte-manteau en laiton et onyx, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.

    Une garde-robe à deux portes dont une porte étroite et une porte large.
    No longer available
    Dim. 185 x 170 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #779

    Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.

    Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #43
    Goebel

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje aan een boomstam. Uit de reeks van M.I. Hummel.

    Un pied de lampe en porcelaine polychrome en forme de tronc d’arbre et une jeune fille. Fait partie de la série de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.

    ”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 2200 / 2600
  • #670

    Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.

    Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.
    No longer available
    Dim. 250 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #254
    Maurice Langaskens

    “Cieux chargés”. Een ets, genummerd 57/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    “Cieux chargés”. Une eau-forte, numérotée 57/200 et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #410
    Val St. Lambert.

    Een reeks van drie kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Model Heidelberg.

    Une série de trois candélabres en cristal incolore taillé. Modèle Heidelberg.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #497

    Een paar borden van Japans porselein met decors van bloemen, vogels en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine du Japon, décor de fleurs, oiseaux et chauve-souris. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #644
    Miel Verrecas

    “Zomerlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage estival”; Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #703

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vrouwenfiguren in een tuin.

    Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de figures féminines dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #6

    Een zwartgepatineerde houten scribaan.

    Un scriban en bois à patine noire.
    No longer available
    Dim. 20 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More