Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#579
Een kristallen sac-à-perles.
Un sac à perles en cristal.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#646
Een recente commode in Lodewijk XV-stijl, versierd met imitatie-marquetterie en met een marmeren blad.
Commode récente de style Louis XV à décor de marqueterie d’imitation et avec tablette en marbre.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
#715
Een vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met een briljant van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats en forme de main sertie d'une taille en brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#266
Een lage eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre bas en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 174 cmEstimate: € 100 / 120 -
#29Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 68/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.
Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 68/99 et datée 50 respectivement .No longer availableDim. 39,5 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298
Een gegoten Korintische kapiteel.
Une capitale corinthienne en fonte.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#713
Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#585
Een ronde hallantaarn bestaande uit een oranje glaspasta coupe gevat in smeedijzer met een bloem-en bladmotief. Drie externe lichtarmen met glaspasta lampenkappen gemerkt Degué en met verlichting in de coupe.
Lanterne de hall ronde composée d'une coupe en pâte de verre orange montée en fer forgé avec un motif de fleurs et de feuilles. Trois bras de lumière extérieurs avec abat-jour en pâte de verre marqués Degué et avec éclairage dans la coupe.No longer availableDim. Ø 42,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#680
Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#374
Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.
Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#80
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,12 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,12 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1300 / 1500