Similar lots by type
-
#720
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22
Een ovale spiegel in Engelse stijl. Lijst beschadigd.
Un miroir ovale, style anglais. Dégât au cadre.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 15 / 20 -
#382
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#759
Een achthoekige houten spiegel in schildpadimitatie.
Miroir octogonal en bois et imitation d’écaille.No longer availableDim. 71 x 52 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#478
Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.
Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#378
Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#687
Een bordje van Imariporselein.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#644
Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.
Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#137
Een coupe van Cantonporselein.
Une coupe en porcelaine Canton.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#645
Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableDim. 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#359
Een lot koper bestaande uit twee olielampen, twee potten, een schenkkan, kaarsenhouder en oliebrander.
Un lot d'objets en cuivre dont deux lampes à huile, deux pots, une verseuse, un chandelier.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#70
Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.
Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 250 / 350 -
#505
Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#561
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een man op een schildpad. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté représentant un homme sur une tortue. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#298
Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#150
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 700 / 800