#1034
#674
Een houten spiegel met geslepen glas.
#548
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
#549
#842
Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
#1089
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
#830
Un miroir psyché en placage de noyer avec deux tiroirs. Comporte des dégâts. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60
#1052
Een mahoniehouten banjobarometer.
#845
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 63 x 43 cmEstimate: € 25/40 -
#272Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Eglise de béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 25/40 -
#356
Une table de jeu en bois de placage avec une tablette rabattante et revêtement en feutre.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 50/100 -
#702Unica, Belgium
#106
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
#115
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants noirs et blancs ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 1100/1300 -
#566
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.
Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 157 x 73 cmEstimate: € 60/100 -
#814
Een lot van vijf verschillende koralen.
#225
Paire de boucles d’oreilles en or blanc rhodiné serties de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de grenats ayant un poids total de ± 13 ct.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 1900/2000 -
#339Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#557
Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une pipe. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180/220