#556Kerman LavarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#669Een paar Satsuma olielampen van aardewerk met koperen monturen. Decor van personages en bloemen. Omstreeks 1900. Compleet met lampenglazen en geslepen en gegivreerde lampenkappen.
#116Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
#145Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#448Een lot van twaalf kleine vrouwenbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
#496Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#735ThouneTwee kleine vaasjes en twee grote kruiken van polychroom steengoed. Onderaan gemerkt (kleine randschade).
Deux petits vases et deux grandes cruches en faïence polychrome. Marque sous la base. Petit dégât au col.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#685Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.
#274“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 240