#326
Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
#752
#789Patria Magazine
#200
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct, serti de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. bruto: 44,50Estimate: € 2000 / 2400 -
#360Lip
Een 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.
Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.No longer availableDim. bruto: 59,70 gEstimate: € 250 / 350 -
#450L. D’Aoust
Een kinderkopje van gips. Gesigneerd.
Une tête d’enfant en plâtre. Signée.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#260
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,09 gEstimate: € 650 / 750 -
#358Christofle, Paris
#184Seeburg
Een radio-platenwisselaar voor 50 33-toerenplaten. We voegen er twee oude luidsprekers aan toe.
Un tourne-disque/radio pour disques 50/33 tours. nous ajoutons deux haut-parleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#311
#767
#491
“Zittende Boeddha.” Ivoren beeldje op sokkel.
”Bouddha assis”. Une statue en ivoire sur un socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 120 / 200