Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.

Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.

Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.
Dim. h: 51 cm
SKU: 1711200217.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 190 / 210
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #241
    Royal Doulton, England

    “Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.

    " Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."
    No longer available
    Dim. h: 17 - 21 cm
    Estimate: € 170 / 180
  • #204

    Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.

    Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #258
    Goebel, Germany

    “Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.

    Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #209

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
  • #206

    Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.

    Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #380

    Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.

    Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #358

    Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.

    Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #395

    Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.

    Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #231

    Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.

    Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #400

    Een porseleinen frenologiebuste.

    Un buste de phrénologie en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #328

    Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.

    Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #377

    Een kleine messingen Thaise tempelwachter

    Un petit gardien de temple thaï en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #347

    Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #303

    Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.

    Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #233

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.

    Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #218

    Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.

    Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #296

    Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.

    Une table chinoise basse ovale, décorée d'un décor sculpté de guerriers sous verre. Avec six tabourets.
    No longer available
    Dim. 54 x 120 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #339
    Capodimonte

    “Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.

    Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #224

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #336

    Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.

    Lampadaire chinois en bois sculpté avec lanterne suspendue, porté par un phénix.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #39
    Royal Kopenhagen

    “Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.

    Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #12

    “Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.

    Éléphant . Gouache sur soie. Rajasthan.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #329
    Maria Seghers
    Period: 1898-1986

    “Lentescène”. Print op doek.

    Scène du printemps . Estampe sur toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #142
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysan avec charrette devant la ferme . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #344

    La Bouquetière en Le Colporteur. Twee beeldjes van zamak. We voegen er een bronzen beeldje van een art deco danseres aan toe.

    La Bouquetière et Le Colporteur. Deux figurines en régule. Nous ajoutons une statue en bronze d'une danseuse art déco.
    No longer available
    Dim. H. 26 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #375

    Een maanvormig hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête en forme de lune en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #288

    “Boogschutter”. Massief modern bronzen beeldje.

    Archer . Statue en bronze massif moderne.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #398

    Vier art nouveau vaasjes van glaspasta. Drie in de geest van Emile Gallé met apocrief merk en één in de geest van Loetz.

    Quatre vases en pâte de verre art nouveau. Trois dans l'esprit d'Emile Gallé avec une marque apocryphe et un dans l'esprit de Loetz.
    No longer available
    Dim. H. 13 à 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,06 g
    Estimate: € 1350 / 1450
  • #229
    Luc De Keyser

    “Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.

    Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.
    No longer available
    Dim. 154 x 139 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #181

    Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.

    Une défense brute d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0025/2019. 12,2 kg.
    No longer available
    Dim. l: 122 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #239
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.

    Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 103/150 et datée 98 à l'extérieur de la planche. Sans cadre.
    No longer available
    Dim. 76 x 57 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden trouwring en een zegelring met initialen.

    Une alliance en or jaune 18 carats et une bague cachet avec des initiales.
    No longer available
    Dim. 7,53 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #8
    Goebel, Germany

    “Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.

    Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More