Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.

Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.

Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.
Dim. b: 70 cm
SKU: 2610210531.
Categories: Metaal, Verlichting.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #531
Estimate: € 360 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #171

    Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.

    Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #336

    Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.

    Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #673

    Een paar geëmailleerde metalen dienbladen.

    Une paire de plateaux en métal émaillé.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 & 41 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #168

    Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.

    Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #308

    Een balustervormige lampenvoet van crackleware.

    Un pied de lampe en forme de balustre en craquelé.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm (m.k.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #87

    Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #608

    Een paar designlampen van wit en rood kunststof.

    Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.

    Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 50
  • #243
    Muller Frères, Lunéville

    Een wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.

    Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. b: 43 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #73

    Een lamp van blauw glaspasta.

    Une lampe en pâte de verre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #323

    Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Un bougeoir en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #346

    Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.

    Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #266

    Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.

    Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 50 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #661
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37

    Een zuilvormig metalen bureaulampje.

    Une lampe de bureau colonne en métal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #233

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #581

    Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.

    Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #9
    Frans Van Immerseel

    Twee ingekleurde “Immerseeltjes”, waarvan één in het Engels. Buiten de plaat gesigneerd.

    Immerseels bicolores
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105
    Axedo

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 27,15 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #204
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909-1978

    “Een oude bok lust ook wel een groen blaadje”. Met diverse personages, waaronder Marnix Gijsen. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.

    Une vieille chèvre aime aussi une feuille verte. Avec divers personnages, dont Marnix Gijsen. Vitrail avec éclairage. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #175
    Pomellato

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet barnsteen. Gesigneerd.

    Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.
    No longer available
    Dim. 11,38 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #615
    Ernest Claes

    Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #392
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Punto d’Incontro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2020.

    Punto d'Incontro. Huile sur toile. Signée et datée 2020.
    No longer available
    Dim. 160 x 110 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #524
    Barbie

    My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    My Fair Lady. Eliza Doolittle. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #637

    Een antieke gelakte Chinees rieten lunchbox. Beschadigingen aan de lak.

    Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Chine. Peinture endommagée.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm; h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #564
    Barbie

    Great eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #438

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #464
    Barbie

    Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #183

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More