#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#568Een veelkleurige vaas van Murano glas.
A multicolored vase made of Murano glass.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 70 -
#102G. De La Garde“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
#88Lladro‘In No Hurry’, een Lladro beeld, modelnr 5679 in originele doos.
'In No Hurry', a Lladro figurine, model number 5679 in original box.No longer availableDim. H: 15cm L: 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#95Gastone Rinaldi RIMAEen lot van 6 vintage Italiaanse design stoelen uit gechromeerd metaal. Gastone Rinaldi voor RIMA, medio 1970.
#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#99“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Flemish actors." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 90 x 130cmEstimate: € 80 / 120 -
#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#620Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.84 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#278Een vintage keramische West-Germany drip-glaze lampenvoet, met extra lichtpunt in de voet.
A vintage ceramic West-Germany drip-glaze lamp base, with an additional light point in the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 75 / 125