#295Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#587Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
#7Een verzilverde suikerschaal met lepel uit het begin van de 20ste eeuw met de voorstelling van 2 libellen, in zijn originele etui.
A silver plated sugar bowl with spoon from the early 20th century depicting 2 dragonflies, in its original case.No longer availableDim. 6 x 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#160Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,64 ct. FSI1 - VS2. Bezet met baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. FSI1 – VS2. Set with baguette diamonds with a total weight of 0.56 ct.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#91Lodewijk Van BoeckelEen bronzen rozentak met bomkop in verwerkt op marmeren plaque.
A bronze sculpted rose branch with bomb head incorporated on a marble plaque.No longer availableDim. 30 x 14cmEstimate: € 150 / 200 -
#523Gabriel à ParisEen Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#609Pièrre Caille“Les Augures.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 6/12. Gedateerd 1969.
"The Augurs." Etching on paper. Signed outside the plate, numbered 6/12. Dated 1969.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#320Een 18 kt witgouden hanger met ketting in de vorm van een bloem. Bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,03 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain in the shape of a flower. Set with diamonds with a total weight of 1.03 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 750 / 850