#191Lladro‘I have found the dulcinea’, limited edition Lladro beeld, modelnr 5341, 310/750 in originele verpakking.
'I have found Dulcinea', limited edition Lladro statue, model number 5341, 310/750 in original packaging.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#446Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180 -
#435-Een art deco tafeltje.
An Art Deco table.No longer availableDim. H. 59, Ø 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#664Wuba WarminkEen houten tafelklokje met metaal en koperen interieur. Gemerkt in de wijzerplaat en binnenin.
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#87Een bronzen putto met lamp op groen marmeren sokkel, glaspasta kapje gemerkt ‘Schneider’.
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#401Een Murano vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
A Murano vase made of multicolored Italian glass with a millefiori decoration.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#384Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#337Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
Sculpture in plastic on glass, the back of a nude woman.No longer availableDim. h 46 x b 16 cmEstimate: € 20 / 30