#681Lladro‘First Ballet’, een Lladro beeld, modelnr 5714 in originele verpakking.
"First Ballet," a Lladro figurine, model number 5714, in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#655Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
#661Lladro‘At the ball’, een Lladro beeld, modelnr 05859 in originele verpakking. Mist de waaier in haar linkerhand.
"At the Ball", a Lladro figurine, model number 05859, in original packaging. Missing the fan in her left hand.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#628RavensteinEen aardewerken koffiekan met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pottery coffee pot with floral decor. Marked on the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 60 / 90 -
#282“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
#237“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
"Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#439“Geabstraheerd portret” & “Abstract”. Een lot van twee schilderijen, gemengde techniek op papier.
"Abstract portrait" & "Abstract". A lot of two paintings, mixed media on paper.No longer availableDim. 53 x 42cmEstimate: € 300 / 500 -
#211Limoges FranceEen uitgebreid porseleinen handgeschilderd servies met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
#249Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.
#164Jules Jacques Boulez“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#116Een donkere eikenhouten dressoir met afgeschuinde zijden en 4 deuren.
A dark oak sideboard with beveled sides and 4 doors.No longer availableDim. 105 x 253 x 56cmEstimate: € 80 / 120