#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
#332Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
#433Een gesculpteerd houten Antropomorfe kruik. Mangbetu DRC.
A carved wooden anthropomorphic jar. Mangbetu DRC.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#648Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Een 18 kt geelgouden ring bezet met een briljant en en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond and rubies with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 500 / 600 -
#183Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#663Een grote coupe van bewogen vorm met een swirlmotief en op een rond voetstuk. Met drie albasten eitjes.
A large bowl with a dynamic shape, featuring a swirl pattern and resting on a round pedestal. It comes with three alabaster eggs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#141Theo VosEen witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
A silver brooch with leaf motif and old-cut diamonds, with a total weight of approximately 0.90 ct. End of the 19th century.No longer availableDim. 4 x 5,5 cm 15,86 gEstimate: € 300 / 400