#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
#264Frans Van Tongerloo“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#390Een lot van oude zilveren munten in een zilveren bekertje, 190 gram zilver in totaal. 5 Franse francs uit 1876, 5 Belgische franken uit 1851, een halve Amerikaanse dollar uit 1951, 17 Belgische 1 frank stukken en 1 50 cent stuk allen vroeg 20ste eeuw.
#415Een Chinese hardhouten sokkel met roze marmeren blad.
A Chinese hardwood pedestal with a pink marble top.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#8Een set van 6 vintage keramieken muurdecoraties in de vorm van zwaluwen waarvan 3 vliegend en 1 hangend aan zijn/haar nestje en nog eens 2 in hetzelfde nestje.
A set of 6 vintage ceramic wall decoration swallows, including 3 flying, 1 hanging from its nest, and an additional 2 in the same nest.No longer availableDim. L 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#611Lladro‘Traveling in style’, een Lladro beeld, modelnr 5680 in originele verpakking.
"Traveling in style", a Lladro figurine, model number 5680 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.
#468Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.
A pair of Imari porcelain vases converted into oil lamps. On a copper base. With etched glass shades.No longer availableDim. h 39 cm (+ 17 cm)Estimate: € 100 / 120 -
#269Devos“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
"Feminine Nude". A solid wooden sculpted statue, signed and dated '78 at the bottom.No longer availableDim. 83 x 32cmEstimate: € 75 / 125