#620Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.84 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#366Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableDim. 80 x 106cmEstimate: € 90 / 120 -
#348GeroEen bestekkoffer met een modern verzilverd metalen bestek met een rozenmotief.
A cutlery case with a modern silver-plated metal cutlery set featuring a rose motif.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#557-Een paar sac-à-perles luchters van krstial en koper.
#666Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#363Een lot vintage poppenhuis huisraad, complete miniatuur inboedel. 4 dozen.
A lot of vintage dollhouse household items, complete miniature furnishings. 4 boxes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#432“Naakt”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#410Een zilveren ketting met hanger bezet met diamand oude slijp, +- 0,20 ct.
A silver chain with pendant set with old cut diamonds, approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 8,54 gEstimate: € 150 / 200 -
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#393Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.
A pair of marble sculptures depicting Geishas.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 60 / 80