#153A. Gaudez“La déclaration”. Een gepatineerde bronzen groep. Gesigneerd Gaudez.
#141Theo VosEen witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
#630Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Hubert Minnebo“Abstract figuur”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/7.
#253Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
#318Spirou HebdomadaireEen lot van 50 vintage Spirou magazines, Franstalige reeks, medio 1955. Publications hebdomadaires, 18e annee.
#29J. Cuvelier“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#643André Franquin“Franquin Collectie”. Een intergrale set Guust Flater albums deel 1 t/m 5 . In kunstleer gebonden luxe uitgave 1984-1985, door Rombaldi. Bijgevoegd de softcover strip “Zwartkijken Kompleet”, uitgave door Arboris.
"Franquin Collection". A complete set of Guust Flater albums, volumes 1 to 5. Deluxe edition bound in faux leather, 1984-1985, by Rombaldi. Includes the softcover comic "Zwartkijken Kompleet," published by Arboris.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#641Lladro‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
"Nippon Lady", a Lladro figurine, model number 5327 in original packaging.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60