Other lots in this auction
-
#107Een liggende Franse bulldog van brons.
Un bouledogue français en bronze.No longer availableDim. L 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. VS2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct VS2.No longer availableDim. 8,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#161Louis VuittonEen handtas van zwart epi-leder. Model “Nocturne”. Datacode binnenin, met originele draagtas.
Un sac à main en cuir épi noir. Modèle ‘Nocturne’. Code data à l’intérieur. Avec sac d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#72“Portret van een burgervrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘87 binnen de plaat.
”Portrait d’une femme civile”. Une lithographie. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 114 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#300Longines AutomaticEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 92,92 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#330Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille et deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 350 / 450 -
#226Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 250 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#143Kubistisch personage. Witmarmeren sculptuur. Klein letsel.
”Personnage cubique”. Une sculpture en marbre blanc. Petit dégât.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 180 / 220 -
#10Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 180 / 230 -
#294L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#34Herman Diels“Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800

