#323
Een ceramische vide-poche met olifant. Jaren ‘30.
#167
Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
#236
Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400/600 -
#676
Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#528Murano
Een Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
#685
Een Perzisch wollen tapijt met sporen van slijtage.
A Persian wool carpet with traces of wear.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 50/80 -
#268Alessi
Een lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.
A lot of Alessi consisting of 2 bowls of King Kong, a milk and sugar bowl with spoon and lid.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 120/140 -
#698
Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#312Jan BoonenPeriod: 1911-1968
Een gravure getiteld De Mijn Bij Nacht , gesigneerd buiten de plaat.
#155Delvaux Bruxelles
Een vintage lederen Delvaux handtas met stofhoes. Vermoedelijk model Louise.
#219
Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
#327
Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
Colorless glass art deco vase marked Lalique France.No longer availableDim. H.13 cmEstimate: € 350/400