Similar lots by type
-
#691
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit negen verschillende schotels, een tafelemmertje, twee flessenzetters en drie kleine schaaltjes.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé de neuf plats différents, un seau de table, deux poseurs de bouteilles et trois petits plats.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#241
Een verzilverd metalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 130 / 150 -
#688
Twee dienbladen van verzilverd metaal, waarbij één met houten handvatten. We voegen er een verzilverd metalen domper aan toe.
Deux plateaux en métal argenté dont un avec poignées en bois. On ajoute un éteignoir en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#601
Een verzilverd metalen dienblad mt opengewerkte rand.
Un plateau en métal argenté avec bord ajouré.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 90 / 110 -
#108
Een verzilverd metalen theepotje met komfoor. Engels werk.
Une théière en métal argenté avec réchaud. Travail anglais.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#260
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Une alliance américaine en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#151
Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten heiligenbeeld. Volkskunst.
Une statue de saint en bois sculpté et polychrome. Art populaire.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#518
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#396
Een antiek Indisch borduurwerk van zijde met metaaldraad. Kashmir.
Une broderie indienne antique de soie avec fil de métal. Cachemire.No longer availableDim. 140 x 125 cmEstimate: € 80 / 120 -
#36
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.
Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.No longer availableDim. h: 53 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#569Martini
“Weg naar het kasteel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Route du château. Huile sur panneau Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#5
Twee 18 K geelgouden spelden waarvan één met pareltjes en één met Oosters hoofd.
Deux épingles en or jaune 18 carats, une avec des perles et une avec une tête orientale.No longer availableDim. 7,27 gEstimate: € 150 / 200 -
#7Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#4Felix Timmermans
“Driekoningen”. Gekleurde ets. In de plaat gemonogrammeerd FT 20 en gesigneerd Bern. Janssens 1936. Buiten de plaat gesigneerd Bern. Janssens
“Epiphanie”. Gravure en couleurs. Monogrammée dans la planche FT 20 et signée Berne. Janssens 1936. En dehors de la planche signée Berne. JanssensNo longer availableDim. 22 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#607
Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.
Vase en verre de Murano coloré à décor millefiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#247
Een bronzen uiltje met donker patina naar werk van Milo. Met bronsstempel.
Une chouette en bronze à patine sombre d'après l'oeuvre de Milo. Avec marque de fonderie.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140