Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.

Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.

A large Flemish oak storage chest with letter panels. Presumably 17th-18th century.
Dim. 72 x 145 x 55cm
SKU: 2609230595.
Categories: Hout, Meubel, XVIIe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #595
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233

    Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.

    A Majolica earthenware plate. Late 18th century. Cracked halfway down the middle.
    No longer available
    Dim. Ø26cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #208

    Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.

    A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.
    No longer available
    Dim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 g
    Estimate: € 35 / 45
  • #213

    Een blauw wit porseleinen sierbord met twee figuren in plant-en bosdecor. 18e-19e eeuws.

    A blue and white porcelain decorative plate with two figures in a plant and forest design. 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. Ø33cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #195

    Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.

    An oak wardrobe, 2-door with sculpted elements.
    No longer available
    Dim. 221 x 176 x 61cm
    Estimate: € 100 / 175
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #144

    Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.

    lot of 7 neo-gothic oak panels. Sculpted details.
    No longer available
    Dim. 68 x 48cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #557

    Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.

    A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #205

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #265

    Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    A solid oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 118 x 165 x 60cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #555

    Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.

    A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.
    No longer available
    Dim. 170 x 103 x 52cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #301
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.

    A pair of wooden armchairs with sculpted floral decoration.
    No longer available
    Dim. 84 x 72 x 66cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #543

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.
    No longer available
    Dim. 232 x 179 x 59cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #447

    Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.

    A sculpture of a donkey from the second half of the previous century, marked 'Italy' at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 49.5 x l 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504
    Nadi

    “Jongen op stoel.” & “Meisje in de stad met pop.” Acryl op papier. Gesigneerd.

    "Boy on chair." & "Girl in the city with doll." Acrylic on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #67
    A. Dubois

    Een aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.

    An earthenware jardiniere 14 x 34 cm and an ashtray 18 cm. Marked "A. Dubois."
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #186

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted panels, 2 drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 219 x 170 x 62cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #486
    Ispahan

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    An Oriental wool carpet. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 315 x 214 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #378

    Een licht beige gelobde glaspasta vaas.

    A light beige lobed glass paste vase.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #637

    Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.

    A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #671
    Hamadan

    Een Oosterse handgeknoopte loper van wol.

    An Oriental runner. Hand knotted wool.
    No longer available
    Dim. 301 x 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #83

    Een deels verguld schouwgarnituur in gips bestaande uit een buste van Christus en 2 vazen met als opschrift Van Den Balck Freres Bruxelles, reproduction interdite.

    A partially gilded plaster 3 piece set consisting of a bust of Christ and 2 vases with the inscription "Van Den Balck Brothers Brussels, reproduction prohibited."
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #25
    Val Saint Lambert

    Eénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.

    21 crystal glasses. Fifties.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #403

    Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.

    A pair of lacquer vases on a pedestal with floral decor. Enamelled on the inside.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #623

    Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.

    Two pique-fleurs of blue and white porcelain. Marked.
    No longer available
    Dim. 20 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More