#227Een verguld messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met korenhalmen.
#85Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
#283Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.
#218Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#669Een paar grote messingen ketels en een tijl.
Une paire de bracelets de cheville en cuivre, également utilisés comme monnaie. Mbolé, RD Congo.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 150 / 250
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 850 / 950 -
#137“Madonna met kind, omring door heiligen”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.
"Vierge à l'Enfant, entourée de saints". Une icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#624“Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.
#269L. Moreau“Vissersboten voor de Hollandse kust”. Een paar schilderijen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche au large des côtes néerlandaises". Quelques peintures. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#279E. Adam“Personages op een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
"Personnages sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#290Een fijne 18 K roze gouden armband.
#26Een armstoel in Régencestijl.
#528Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.
Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.No longer availableDim. 59 x 99 x 99 cmEstimate: € 40 / 50 -
#653Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
#21Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
"Méduse". Un presse-papier en verre dépoli par Versace pour Rosenthal.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 50