Similar lots by type
-
#639
Een grote antieke roodkoperen waterketel.
Une grande bouilloire antique en cuivre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#356
Een bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 30/50 -
#693
Een art-nouveau schaal van verzilverd koper.
Un bol Art Nouveau en cuivre argenté.No longer availableDim. 41 cm x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#103Précise
Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast. Sleuteltje ontbreekt. Met vol messingen horlogehanger in de vorm van een staande klok.
Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰. La clé est manquante. Avec pendentif de montre entièrement en laiton en forme d'horloge grand-père.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#561
Een olielamp van messing en glas.
Lampe à huile en laiton et verre.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 35/45 -
#327
Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35/45 -
#340
Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.
Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 45/65
Other lots in this auction
-
#81
Een paar art nouveau siervazen van groengepatineerd zamak, versierd met vrouwen, bloemen en vogels. Eén vogeltje afgebroken.
Paire de vases décoratifs Art Nouveau en zamak patiné vert, à décor de femmes, fleurs et oiseaux. Un oiseau cassé.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 60/100 -
#244Bernard De Bruyn
“Antiek interieur met brandende haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur ancien avec foyer brûlant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#645
Een houten Afrikaans masker. Mogelijk van Zaïre.
Un masque africain en bois. Probablement du Zaïre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#130
Een 18 K geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. EVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un diamant central taille brillant de +- 0,51 ct EVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,32 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 1350/1450 -
#171Yvonne DiéterlePeriod: 1882 - 1974
“De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).
"Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 500/750 -
#614Charlotte ReinePeriod: °1954
“Photo de famille” & “Tentation”. Een paar lithografieën. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd XIX/XX en 32/99.
« Photo de famille » & « Tentation ». Une paire de lithographies. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et resp. numérotées XIX/XX et 32/99.No longer availableDim. 65x50 cmEstimate: € 60/100 -
#217
Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg
Service à thé et café quatre pièces en argent 800‰ avec poignées en bois. Poinçons de Delheid. Poids brut : 2 405 kgNo longer availableDim. h: 13 cm - 27 cmEstimate: € 400/600 -
#580
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 400/500 -
#127
Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen vorken met Lodewijk XV-motieven, een reeks van zes vorken en zes lepels en een reeks van vier vorken en vijf lepels. Alles gemerkt van Delheid. 2149 gram.
Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf fourchettes aux motifs Louis XV, d'un ensemble de six fourchettes et six cuillères et d'un ensemble de quatre fourchettes et cinq cuillères. Le tout poinçonné de Delheid. 2149 grammes.No longer availableDim. 2149 gEstimate: € 800/1200 -
#570
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. en een centrale saffier van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct et d'un saphir central de +- 4 ct.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 1300/1500 -
#200
Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
Chaîne en or rose 18 K avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 1,06 ctNo longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1000/1200 -
#398
Een kunststoffen paardenhoofd.
Une tête de cheval en plastique.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 65/75