Awaiting product image

Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.

A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration.
Dim. Hoogte 42, Ø 35 cm
SKU: 2701260411.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 1000 / 1200
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #311

    Een grote Chinees bronzen schotel met draken in het decor.

    A large Chinese bronze plate decorated with dragons.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een set van 2 blauw-witte Chinees porseleinen dekselvazen, medio 20ste eeuw.

    A set of 2 blue and white Chinese porcelain lidded vases, mid-20th century.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #348

    Een Chinees porseleinen dekseldoos met een decor van vloemen en vissen, drie compartimenten.

    A Chinese porcelain lidded box with a decor of flowers and fish, three compartments.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 x Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322
    Elie Van Damme

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.

    A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Een dekselpotje met 4 oren in de stijl van het steengoed met blauwgrijze glazuur gemaakt in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in de 14e/15e eeuw.

    A lidded pot with 4 ears in the style of stoneware with blue-grey glaze made in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in the 14th/15th century.
    Place a bid ›
    Dim. h 16 x Ø 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #343

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.

    A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration.
    Place a bid ›
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #328

    Een kortzwaard van Chinese oorsprong, benen handvat en metalen lemmet, schede in kunsthars en koper. Gedecoreerd met draken.

    A short sword of Chinese origin, with a bone handle and metal blade, sheath in synthetic resin and copper. Decorated with dragons.
    Place a bid ›
    Dim. l 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #281
    Longwy, France

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #381

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23, Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278
    Raymond Chevalier

    Een Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.

    A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #567

    Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.

    A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base.
    Place a bid ›
    Dim. h 6.5 x Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #561

    Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.

    A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #37

    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #324
    Keramis

    Een geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.

    A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740.
    Place a bid ›
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347

    Een porseleinen Nanking schotel met figuren in het decor, gemerkt.

    A porcelain Nanking dish decorated with figures, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 8 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363

    Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #396

    Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.

    A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons.
    Place a bid ›
    Dim. H 207, B 118, D 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #82
    Boch Frères

    Een paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.

    A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif.
    Place a bid ›
    Dim. h
    Estimate: € 60 / 100
  • #43

    Een set van 3 Delfts blauw aardewerken dekselvazen, gemerkt Royal Sphinx Maastricht.

    A set of 3 Delft blue earthenware covered vases, marked Royal Sphinx Maastricht.
    Place a bid ›
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #323

    Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.

    A set of 2 Chinese porcelain bowls.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 28 x 22.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #65

    Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.

    Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others.
    Place a bid ›
    Dim. 1436 g
    Estimate: € 75 / 100
  • #153

    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #271

    Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.

    A lot of 5 copper mortars with pestles.
    Place a bid ›
    Dim. h 14 x Ø 15.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #443

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.

    A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.
    Place a bid ›
    Estimate: € 250 / 350
  • #219
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909 - 1978

    “De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.

    "The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.
    Place a bid ›
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    Place a bid ›
    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 250
  • #147
    Inselberg

    Een paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.

    A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles.
    Place a bid ›
    Dim. h 192 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #421

    Een verzilverde bronzen koe.

    A silver-plated bronze cow.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 25 x 54 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #47
    Christofle France

    Een set van 13 verzilverd metalen onderzetters, gemerkt.

    A set of 13 silver-plated metal coasters, marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #3

    Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.

    Place a bid ›
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Place a bid ›
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #317

    Place a bid ›
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.