Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.
Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.

Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.

Un grand pot à onguent en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs. Avec socle en bois.
Dim. Ø: 27,5 cm
SKU: 2806220527.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #680
    Lourdes

    Vier verschillende paternosters bezet met half edelstenen en vijf tientjes van parelmoer.

    Quatre chapelets différents sertis de pierres semi-précieuses et cinq dizaines de nacre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #198
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #502

    “Een Chinese familie”. Aquarel op papier.

    "Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 107 cm x 79 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #330
    Swarovski Lourdes

    Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #690
    Lourdes

    Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #477

    Een paar cilindervormige cachepots van chinees wit en blauw porselein.

    Une paire de cache-pots cylindriques en porcelaine de Chine blanche et bleue.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #512

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #501

    Een celadonkleurige vaas van Chinees porselein.

    Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #642

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.

    Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 Ø: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #280
    Lourdes

    Een 18 K geelgouden paternoster met half edelstenen in origineel doosje.

    Un chapelet en or jaune 18 kt avec des pierres semi-précieuses dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 13,30 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #320
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #95
    Manufacture de Nast à Paris

    Een paar porseleinen vaasjes met handgeschilderde decors van veldslagen en landschappen in cartouches op een blauwe fond met vergulde motieven. De oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Paire de vases en porcelaine à décor peint à la main de batailles et de paysages dans des cartouches sur fond bleu à motifs dorés. Les oreilles en forme de cols de cygne. Marqué en bas. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #537

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #531

    Een dekselvaas als lampenvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.

    Un pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410

    Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.

    Une montre de poche gravée aux fleurs en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 29,37 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #497

    Een paar gemberpotten van blauw en wit chinees porselein met een decor van bomen, bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d'arbres, de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #491

    Twee porseleinen sierpotjes, gedragen door figuren, met opengewerkte messingen deksels. Beide in bronzen montuur met voet in Lodewijk XV-stijl en met dubbele kandelaar met bladermotieven en met porseleinen bloemetjes. Op elektriciteit.

    Deux pots décoratifs en porcelaine, portés par des personnages, avec couvercles en laiton ajouré. Les deux dans une monture en bronze avec un pied de style Louis XV et avec un double bougeoir à motifs de feuilles et de fleurs en porcelaine. Sur l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #517

    Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.

    Un plat chauffant en porcelaine de Chine multicolore avec couvercle.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #670

    Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.

    Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #340
    Swarovski Lourdes

    Een paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.

    Un chapelet en métal plaqué or construit avec des cristaux Swarovski. Dans une boîte en métal plaqué or.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #700
    Lourdes

    Vier verschillende paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. Twee van zilver en twee van verzilverd metaal.

    Quatre chapelets différents construits avec des cristaux Swarovski. Deux en argent et deux en métal argenté.
    No longer available
    Dim. -
    Estimate: € 80 / 120
  • #300
    Swarovski Lourdes

    Een 18 K geelgouden paternoster opgebouwd met Swarovski kristallen en in origineel doosje.

    Un chapelet en or jaune 18 kt construit avec des cristaux Swarovski et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 10,70 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #105

    Twee verschillende zilveren doosjes. 925‰. Eén ervan met Lourdes tafereel.

    Deux boîtes en argent différentes. 925‰. L'une d'eux avec scène de Lourdes.
    No longer available
    Dim. 70,60 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #634
    Limoges

    Een uitgebreid porseleinen servies, handgeschilderd gedecoreerd met bloemen. Voor 12 personen, 1 kopje gebarsten.

    Un vaste service en porcelaine, peint à la main et décoré de fleurs. Pour 12 personnes, 1 tasse endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #272
    Seys Gaspard

    “Straatzicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue d’une rue de Bruges". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #651

    Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.

    Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 38 - 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #645

    “Drinkende pater”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Achteraan gemerkt.

    "Père qui boit". Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #72
    Jef Louis Van Leemputten

    “Een haan en kippen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (ook achteraan).

    "Un coq et des poules dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé (également au dos).
    No longer available
    Dim. 18 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349

    Een Duitse wandklok in houten kast met twee portretjes boven de wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.

    Une horloge murale allemande dans un coffret en bois avec deux portraits au-dessus du cadran. Complet avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. 45 x 25 c;
    Estimate: € 40 / 50
  • #234

    “La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.

    « La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #602

    “Berken op de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Bouleaux sur la lande". Pastels sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #61

    “Victoria Regina”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt met gekruiste degens van Meissen.

    "Victoria Régina". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué d'épées croisées.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #292
    Godfried Van Pelt

    “Moeder en kinderen in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mère et enfants dans un intérieur". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #640

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 330 / 380
  • #628
    Goebel, Germany

    “Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 337. 1972

    "Cendrillon". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 337. 1972
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #683
    Cassard à Rouillac

    Een comtoiseklok met gedreven en gepolychromeerde messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat, decor van diverse vogels. Met slinger en gewichten.

    Comtoise à balancier en cuivre repoussé, ainsi que l’encadrement du cadran, à décor d’oiseaux. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. H:145cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More