#437
#33
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240
#406
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
#356Napoli
Twee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.
#545,1
#187
Een aardewerken cilindrische pot met een metalen deksel. Engeland, einde XIXe eeuw.
Pot cylindrique en faïence à couvercle en métal. Angleterre, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 15/20 -
#256Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een buste van een boerinnetje van albast in diverse kleuren. Achteraan gesigneerd.
#125
#312Antoon De VaerePeriod: 1900-1989
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 5à x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#32Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Boszicht” en “Terras met zicht op een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bois” et “Terrasse au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#663
Een zittend naakt van gesculpteerd ivoor. Japans werk.
Nu assis en ivoire sculpté. Travail japonais.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100/120 -
Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
#139
“Man met kruik”. Olieverf doek. Omstreeks 1800.
“Homme à la cruche”. Huile sur toile. Vers 1800.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 180/220 -
#484
Ouvrage thaï en relief représentant un guerrier à cheval décoré de perles en verre.No longer availableDim. 52 x 50 cmEstimate: € 60/80