#102Mayenz“Bedrijvigheid aan de kade”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat Mayenz.
#114Een bronzen groengepatineerde Fo-Hond.
A bronze green-patinated Fu dog.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#92Paar blauw geglazuurde aardewerken eenden.
#187Een set luidsprekers, Pioneer CS 990.
#99“Koerzicht”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
#88Een lot van drie Japanse gelakte doosjes met vogel & visdecor. Waarvan 1 met 12 sakeschaaltjes. We voegen er een beschadigde rond doosje aan toe.
#207‘Rue des Cuisiniers’, monochrome ets, getekend Emile Leroy.
#67Een replica vuursteen pistool.
A replica flintlock pistol.No longer availableOnline onlyDim. Lengte 45 cmEstimate: € 10 / 15 -
Don Quixote and Sancho Panza. Reproduction of the work by Honore Daumier. Published by Enourmous Art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30