#538Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
#185EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 200 x 90 en 180 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#747Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#286Een reeks van vier gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een bankje met dezelfde bekleding aan toe.
Suite de quatre cabriolets en noyer sculpté recouvert de petit point. Nous ajoutons une banquette dans le même genre.No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#671Een smeedijzeren lampenvoet met een geel glazen kap. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé à abat-jour en verre jaune. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#342“Schaatsers nabij een kasteelhoeve”. Olieverf op koper. Gesigneerd.
“Patineurs près d’une ferme fortifiée”. Huile sur cuivre. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#230Een peervormige natuurlijke zwarte diamant in gesloten AIG certificaat van 2,04 ct.
Diamant naturellement noir taillé en poire dans un certificat fermé AIG. 2,04 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#431Een zeeschelp, gemonteerd als schemerlampje op een bronzen voet, versierd met een cameedecor met zichten op Pompeï.
Une coquille de mer montée en lampe sur pied en bronze, décor de camée et vues sur Pompéi.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#457Chromen hanglamp. Jaren zeventig.
Une lampe à suspendre en chrome des années ‘70.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 50 / 80