Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2504170567.
Categories: Aziatisch, Beeld, Porselein.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #567
Estimate: € 220 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #641

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.

    Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #227

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #651

    Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #551

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h:45 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #669

    “Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.

    “Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #208

    Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #229

    Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.

    Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.

    Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.

    Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #616

    Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.

    Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #802

    “Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.

    “Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #622

    Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.

    Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #207
    Pébé

    “Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #604

    Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.

    Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #627

    “Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.

    “Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #623
    Wunsiedel

    Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.

    Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #582

    Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.

    Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #649

    Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.

    Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591

    Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #607

    Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.

    Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #640
    Ch. Demets

    “Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.

    “Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #760

    Een serie van 5 eikenhouten renaissancestoelen bekleed met leder en voorzien van grote koperen siernagels. XIXde eeuw.

    Suite de cinq chaises de style Renaissance en chêne. Revêtement en cuir orné de grands clous en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #485
    Moods en Shiseido

    Twee vaporisators eau de toilette voor mannen van telkens 25 ml en een vaporisator eau de toilette van 50 ml.

    Deux flacons d’eau de toilette vaporisateur 25 ml et un flacon d’eau de toilette vaporisateur 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #52
    Alphons Verleir

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #777

    Een lot van zes stoelen en een armstoel van eikenhout.

    Un lot de six chaises et un fauteuil en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #331

    Een Lievevrouwebeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje.

    Une statue de la Sainte Marie en ivoire sculpté sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Franz De Vadder
    Period: 1862 - 1932

    “Reiger bij een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1886.

    “Héron prés du lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1886.
    No longer available
    Dim. 27 x 46 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #424

    Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.

    Chope cylindrique en porcelaine de Chine aux bords en bleu poudré et aux fleurs européennes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #9

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.

    Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #781

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis III-stijl.

    Un fauteuil en noyer sculpté style Louis III.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #434

    Een paar fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgepatineerd hout met blauwe bekleding.

    Deux fauteuils cabriolets de style Louis XV en bois patiné blanc et revêtement bleu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,62 g
    Estimate: € 2200 / 2300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More