Similar lots by type
-
#641Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.
Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 100 / 140 -
#227“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#551Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 300 / 350 -
#669“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 45 -
#208Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#229Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#209Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#616Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#802“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#622Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.
Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#207Pébé“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#627“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623WunsiedelEen dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#582Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#649Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 240 / 280 -
#607Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#640Ch. Demets“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#633Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#760Een serie van 5 eikenhouten renaissancestoelen bekleed met leder en voorzien van grote koperen siernagels. XIXde eeuw.
Suite de cinq chaises de style Renaissance en chêne. Revêtement en cuir orné de grands clous en cuivre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#485Moods en ShiseidoTwee vaporisators eau de toilette voor mannen van telkens 25 ml en een vaporisator eau de toilette van 50 ml.
Deux flacons d’eau de toilette vaporisateur 25 ml et un flacon d’eau de toilette vaporisateur 50 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#52Alphons Verleir“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#777Een lot van zes stoelen en een armstoel van eikenhout.
Un lot de six chaises et un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#331Een Lievevrouwebeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje.
Une statue de la Sainte Marie en ivoire sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#174Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Reiger bij een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1886.
“Héron prés du lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1886.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#424Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.
Chope cylindrique en porcelaine de Chine aux bords en bleu poudré et aux fleurs européennes. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#9“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#677Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.
Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#781Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis III-stijl.
Un fauteuil en noyer sculpté style Louis III.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#434Een paar fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgepatineerd hout met blauwe bekleding.
Deux fauteuils cabriolets de style Louis XV en bois patiné blanc et revêtement bleu.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200 / 2300





