#34Cornelis Blaeu“Nobilibus amplissimisq dominis d'georgio de la Faille toparchaedeneuvele etc. Praetori totiq collegio supremae curiae feudalis regiae veteris bergi gandensis Hanc Veteris Berug Navam tabuam D.D.C. (1580) ” Ingekleurde Gravure van Vlaanderen, ten tijde van de Gentse Republiek (1577-1584) door Johan en Cornelis Blaeu. Verschenen in de Atlas Maior.
”nobilibus amplissimisq dominis d'georgio de la Faille toparchaedeneuvele etc. Praetori totiq collegio supremae curiae feudalis regiae veteris bergi gandensis. Hanc Veteris Berug Navam tabuam D.D.C. (1580)”. Une gravure en couleurs des Flandres à l’époque de la République Gantoise (1577-1584) par Johan et Cornelis Blaeu. Publiée dans l’Atlas Maior.No longer availableDim. 41,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#95Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met kleine diamantjes en verschillende half edelstenen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. sertie de petits diamants et pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 600 / 700 -
#766Een eikenhouten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
#71“Leeuw met gazelle”. Een bronzen groep.
#301Een retro bureaulamp van metaal.
#809Een bronzen hanglantaarn.
#551Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
#400Tissot StylistEen herenhorloge met rekbare armband.
Montre à bracelet élastique homme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#49Constant (Van de Velde)“Begijnhof te Mechelen.” Olieverf op doek zonder kader. Gesigneerd. Kleine verzakking.
”Béguinage à Malines”. Huile sur toile, sans cadre. Signée. Petit affaissement.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#676Stokke, NorwayTwee ergonomische designstoelen.
Deux chaises ergonomiques design.No longer availableEstimate: € 120 / 180