#369“Collage.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Genummerd 13.
#536Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#409J. Van DurmeAquatint. Gesigneerd en genummerd 3/5.
#28CyrilleEen oude vilten hoge hoed.
#656Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
#603Goebel, Germany“Unter der Lanterne”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste editie uit de ‘Trio Collection’. 1996. Onderaan gemerkt en genummerd 10638/20.000. No. 757. Op houten voetstukje.
"Unter der Lanterne". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Première édition de la 'Trio Collection'. 1996. Marqué et numéroté 10638/20.000 en bas. no. 757. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 55 / 80 -
#235Capodimonte“De jager en de houthakkers”. Een groep in polychroom Italiaans porselein.
« Le chasseur et les bûcherons ». Un groupe en porcelaine italienne polychrome.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100