Other lots in this auction
-
#90
Een 14 K geelgouden ketting met 18 K wit en geelgouden hanger met één briljant in de hand van +- 0,25ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or jaune 14 kt avec un pendentif en or blanc et jaune 18 kt avec un diamant taille brillant à la main de +- 0,25 ct. et brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 14 k 2,74 g 18 k 4,73 gEstimate: € 400/500 -
#222Alphonse Mora
“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
« Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 25/40 -
#620
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300/400 -
#471
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#654
Een metalen hallamp met een meerkleurig glaspasta coupe en versierd met roosjes.
Une lampe d'entrée en métal avec une coupe en pâte de verre multicolore et décorée de roses.No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 80/100 -
#666
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 450 x 315 cmEstimate: € 300/400 -
#670
Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#224Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 cm x 100,5 cmEstimate: € 50/80 -
#487
“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700/750 -
#152Abraham Bruiningh Van WorrellPeriod: 1787-1832
“Pieter Paul Rubens en zijn gezelschap ontvangen Antoon Van Dyck, wiens schimmel wordt weggeleid. We herkennen op de trappen wellicht o.m. Helene Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens”. Olieverf op doek (herdoekt). Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1830.
« Pieter Paul Rubens et sa compagnie reçoivent Antoon Van Dyck, un servant emmène son cheval. On peut reconnaître Hélène Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens dans l'escalier ». Huile sur toile (retoillée). Signée en bas à droite et datée 1830.No longer availableDim. 70x90cmEstimate: € 4000/6000 -
#89Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Naam op de verso.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Nom au verso.No longer availableDim. 54 cm x 65 cmEstimate: € 80/100 -
#379
“Place Dauphine, Paris.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
"Place Dauphine, Paris." Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80/120