Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.

Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.

Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.
Dim. H.102 cm
SKU: 2308160754.
Categories: curiosa, Meubel.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #754
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #623

    Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.

    Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #766

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #621

    Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd hout in Luikse stijl. Eén zijruitje onderaan gebarsten.

    Vitrine à deux corps en bois sculpté de style liégeois. Dégât à l’une des vitres de côté.
    No longer available
    Dim. h: 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #767

    Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #629

    Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.

    Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.
    No longer available
    Dim. 145 x 95 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #516

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #792

    Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.

    Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #614

    Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.

    Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.
    No longer available
    Dim. 135 x 200 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #782

    Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #630

    Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.

    Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #752

    Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.

    Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #435

    Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.

    Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.
    No longer available
    Dim. H.57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #645

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #774
    Mauthe

    Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #617

    Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.

    Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 212 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #641

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.

    Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #756

    Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #768

    Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.

    Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #788

    Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.

    Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #426

    Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.

    Table de salon rectangulaire en laque de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #759

    Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.

    Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 30à / 350
  • #406

    Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).

    Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #632

    Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.

    Bibliothèque à deux corps en acajou.
    No longer available
    Dim. 200 x124 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #786

    Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.

    Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 82 x 69 x 42 cm
    Estimate: € 6à / 100

Other lots in this auction

  • #626

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #633

    Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.

    Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.
    No longer available
    Dim. 75 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #132
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Havenzicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #615

    “Leeuw”. Een decoratieve foto op plexiglas.

    “Lion”. Grande photo sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 160 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #234
    P. Peelman

    “Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #159
    Jan Van Cleemput

    “Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1893.

    “Bateaux de Pêche dans le port d’Ostende”. Huile sur toile. Signée et datée 1893.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #93

    Sigarettenkistje van gefineerd en ingelegd hout. Met muziek: La canzione della grappa ( te herstellen), kleine letsels. Italiaans werk.

    Boîte à cigarettes en bois de placage et incrusté. Avec musique: La canzione della grappa (à réparer), petits dégâs. Travail italien.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #762

    Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.

    Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #723

    “Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.

    “Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.

    Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #73

    Een paar vazen van kobaltblauw porselein met een wit decor van rozen en met vergulde motieven.

    Paire de vases en porcelaine bleue cobalt. Décor blanc de roses et de motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #726

    Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.

    Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.
    No longer available
    Dim. H.78 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More