Similar lots by type
-
#824
Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60/100 -
#391
Een roodkoperen ketel met messingen kraan.
Une bouilloire en cuivre rouge au robinet en laiton.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#427
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#763
Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.
Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#843
Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.
Une cuillère en cuivre avec représentation de poisson et bateau.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#888
Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1054
Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#918
Een Art Nouveau milieu de table en vloeiblok. We voegen er een kandelaar aan toe. Allen uit koper.
Un milieu de table Art Nouveau et un protège bureau à buvards. Nous ajoutons un chandelier d’église en cuivre.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#1069
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#784
Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.
Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#817
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#987
Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
Deux grands et un petit chandelier en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#782
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#773
Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.
Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#778
Drie messingen kandelaars, waarbij een koppel in renaissancestijl en een grote in barokke stijl.
Trois chandeliers en laiton, dont un avec un couple dans le style Renaissance et un autre dans le style Baroque.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 80/120 -
#794
Koperen bloempotstaander.
Piédestal en cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#771
Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.
Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/40 -
#792
Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.
Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#307
Paar vergulde houten wandlichten met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Begin XXe eeuw.
Paire d’appliques en bois doré à deux lumières de style Louis XIV. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#781
Twee mondgeblazen vazen met een handbeschilderd en verguld decor van bloemen. We voegen er een blauw glazen soliflore met een decor in de stijl van het Mary-Gregoryglass aan toe.
Deux vases soufflés à la bouche avec décor peint à la main et doré. Nous ajoutons un vase soliflore style Mary Gregory.No longer availableEstimate: € 4à/60 -
#859G. Heirbaut
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70/100 -
#556Yazd
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Regio Kirman-Ispahan. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 280 cmEstimate: € 200/240 -
#682
“Twee clowns”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Maks.
”Deux clowns.” Huile sur carton. Porte la signature: Maks.No longer availableDim. 43,5 x 30,5 cmEstimate: € 100/150 -
#829
Een achthoekig bijzettafeltje van gebeeldhouwd eikenhout.
Une petite table hexagonale en chêne sculpté.No longer availableDim. 60 x 47 cmEstimate: € 20/25 -
#414Ignace BricePeriod: 1795 - 1866
“Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nonne au livre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 800/1000 -
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#664E. De Pooter
“Sint-Gummaruskerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
”Eglise Saint-Gommaire.” Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. Ø 49 cmEstimate: € 100/150 -
#636
Een zwartgelakt bijzetkastje met één lade in de stijl van Boulle.
Petite console en bois noirci ouvrant à un tiroir décoré à la façon de BoulleNo longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120/160 -
#261
Een Russisch scheepskompas in metalen behuizing. Gemerkt MSP en gedateerd 1955.
Boussole de bateau russe dans son boîtier en métal. Marque MSP et datée 1955.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#1000
Een bruidskist van gesculpteerd eikenhout. Gedateerd 1778.
Coffre de mariage en chêne sculpté. Daté 1778.No longer availableDim. 55 x 180 cmEstimate: € 200/300