Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een haardversiering van brons in empiestijl, versierd met twee siervazen op de hoeken.

Een haardversiering van brons in empirestijl, versierd met twee siervazen op de hoeken.

Décoration de cheminée en bronze de style Empire décorée de deux vases sur les coins.
SKU: 2504170395.
Category: Brons.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #395
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #221

    “St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.

    “St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #198

    Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.

    Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #208

    Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #227

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #187

    Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.

    Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #217

    Ruiter te paard van polychroom brons.

    Jockey à cheval en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #234

    “Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.

    “l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.

    Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #197

    “Baviaan”. Een beeld van donkergepatineerd brons.

    “Babouin”. Une statue en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #188

    “Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.

    “Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #701

    “Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “Le combat”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #168

    Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.

    Deux porteurs d’eau en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #669

    “Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.

    “Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #177

    “Lopende panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons.

    “Panthère en mouvement”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #191

    “Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.

    “Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #247

    Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.

    Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #150

    “Strijd tot de dood”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    “Combat jusqu’à la mort”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #654
    Luc Verlee
    Period: °1939

    “Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.

    “Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #257

    “De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #171

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #241

    Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.

    Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #158

    Een bruingepatineerd bronzen beeldje in de vorm van een jonge vrouw in art deco-stijl.

    Une statuette en bronze patiné brun représentant une jeune femme de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #696

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Un tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 290 x 216 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #795

    Een eikenhouten wandtafeltje met één lade.

    Une petite table murale en chêne avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 57 x 50 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #224
    Theodore Recknagl
    Period: 1865-1945

    “Jongedame met parelsnoer”. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    “Jeune femme aux collier et coiffe de perles”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #375
    Guess

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.

    Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #401
    Staffordshire

    Een porseleinen hondje. Gemerkt Beswick, England. Genummerd 1378-8

    Petit chien en porcelaine. Marque Beswick, England, numéro 1378-8.
    No longer available
    Dim. h 24
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een sobere eikenhouten tafel. XIXe eeuw.

    Une table en chêne sobre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 200 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #56

    Een houten luchter met zes lichtpunten. In barokke stijl.

    Lustre en bois à six points lumineux. Style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #120
    Chopard

    Een geel gouden dameshorloge met lederen armband.

    Montre de dame en or jaune au bracelet en cuir.
    No longer available
    Dim. Bruto: 21,69 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #533

    “Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.

    “Chevalier”. Une statue en faïence glaçurée. Avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #511

    Polychrome houten zittende Boeddha.

    Bouddha assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een eikenhouten buffet met opzet. Onderaan twee deuren onder twee laden en met gerainureerde zuiltjes op de hoeken. Bovenkast met twee beglaasde deuren, versierd met een guirlandemotief. Einde XIXde eeuw.

    Un buffet en chêne en deux parties. En dessous : deux portes sous deux tiroirs avec colonnes rainurées sur les coins. Partie de dessus avec portes avec des vitraux décoré avec guirlandes. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #680

    Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.

    Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.
    No longer available
    Dim. 127 x 113 cm
    Estimate: € 240 / 360
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More