Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hagedis en een scheper van brons.
Een hagedis en een scheper van brons.
Een hagedis en een scheper van brons.

Een hagedis en een scheper van brons.

Un lézard et un berger allemand en bronze.
SKU: 0702170783.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #783
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #218

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le squelette penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #810

    Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.

    Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #214

    “Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.

    “Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #570
    Jean Garnier
    Period: 1853 - 1910

    “Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.

    “Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 380 / 440
  • #217

    “Naakt op paard.” Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.

    “Nu à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre d’après un oeuvre de Botero.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #505

    “Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.

    “Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #555

    Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.

    Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #242

    Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.

    Trois religieux en plâtre à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #525

    “Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.

    “Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #595
    Lalouette

    “Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #601

    Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.

    Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #609

    “Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

    Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #600
    Marcel Debut
    Period: 1865 - 1933

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #530
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.

    Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #585
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #806

    Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.

    Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #213

    “Waadvogel.” Bronzen beeld.

    “Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #212

    “Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #211

    Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.

    Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.
    No longer available
    Dim. L 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.

    Sculpture en bronze représentant un Bouddha assis.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #655

    Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.

    Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #590
    Emile Joseph Carlier
    Period: 1849- 1927

    “Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.

    “Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 260 / 280

Other lots in this auction

  • #424

    Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.

    Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    “Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.

    “Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #432
    Lode Verhoeven

    “Begijnhof, Lier”. Litho. Gesigneerd en genummerd 9/20 buiten de plaat.

    “Béguinage, Lierre”. Litho. Signée et numérotée 9/20 hors planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #34

    Een handgeschilderd religieus miniatuur op porselein.

    Miniature religieuse peinte à la main sur porcelaine.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #348

    Een vaasvormige lampenvoet van albast.

    Pied de lampe en forme de vasque en albâtre.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #263

    Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.

    Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #777
    Rouen

    Een tafelgarnituur en karaf van porselein.

    Garniture de table et carafe en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #42

    Een miniatuur damesportret in koperen kadertje in Lodewijk XVI-stijl. Gesigneerd. We voegen er een gedrukt miniatuur op porselein aan toe.

    “Portrait de dame”. Miniature dans un cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée. Nous ajoutons une miniature imprimée sur porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #499

    “Compositie”. Kleurenlitho. Draagt een handtekening: “Miro” en het nummer 69/800.

    “Composition”. Litho en couleurs. Porte une signature “Miro” et le numéro 69/800.
    No longer available
    Dim. 37 x 27
    Estimate: € 80 / 120
  • #674

    Een oude foto, gesigneerd door Leopold III in hoedanigheid van Prins. 1925.

    Ancienne photo signée par Léopold III, étant prince en ce moment. 1925.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #314

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Opsomer.

    “Vue de village”. Huile sur toile. Porte une signature: Opsomer.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #88

    Een presse-papier van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel in de vorm van een olifant.

    Presse papier en bronze à patine foncée sur socle en marbre en forme d’éléphant.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More