Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halbank van rijkelijk gesculpteerd eikenhout met een opbergvak onder een klapblad. De rug met een arcade  onder een wapenschild in een lauwerkrans, geflankeerd door twee draken en druiventrossen. Omstreeks 1900.

Een halbank van rijkelijk gesculpteerd eikenhout met een opbergvak onder een klapblad. De rug met een arcade onder een wapenschild in een lauwerkrans, geflankeerd door twee draken en druiventrossen. Omstreeks 1900.

Un banc de couloir en noyer sculpté. Siège à abattant formant coffre. Le dossier en arcade présentant un écusson dans un laurier, flanqué de deux dragons et de grappes de raisin. Vers 1900.
Dim. 150 x 92 x 50 cm
SKU: 2706170640.
Category: Meubel.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #640
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #795

    Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.

    Deux chaises en chêne style régence.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #595
    Gasparucci Italo

    Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.

    Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.
    No longer available
    Dim. 73 x 199 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #786

    Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.

    Une table avec rallonges à pieds cambrés.
    No longer available
    Dim. 65 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #628

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #610

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Table allongeable en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 142 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #801

    Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.

    Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #785

    Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.

    Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #629

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #619

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #788

    Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.

    Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #776

    Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.

    Une table de nuit en style régence avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #782

    Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.

    Une petite vitrine en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #800

    Een voetbankje.

    Une repose pieds.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #770

    Een houten dienblad op opklapbaar statief.

    Plateau de service en acajou sur support amovible.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #780

    Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.

    Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #764

    Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.

    Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.
    No longer available
    Dim. b: 155 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #638

    Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.

    Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.
    No longer available
    Dim. b: 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #520

    Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.

    Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #606

    Een verguld metalen console met glazen blad.

    Une console en métal avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #778

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #805

    Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.

    Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.
    No longer available
    Dim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #620

    Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.
    No longer available
    Dim. 96 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #790

    Een paar eikenhouten Windsorstoelen.

    Deux chaises en chêne style Windsor.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #714
    Franz De Vadder
    Period: 1862 - 1932

    “Zeilboot op de Schelde”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Voilier sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #204
    Albert Dillens
    Period: °1844

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.

    “Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 117 x 82 cm
    Estimate: € 20à / 300
  • #32

    Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.

    Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #19

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf borrelglaasjes, twaalf aperitiefglazen, twaalf champagnecoupes, tien wittewijnglazen en twaalf rodewijnglazen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant onze verres à shot, douze verres à apéritif, douze coupes à champagne, dix verres a vin blanc et douze verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #102

    Een paar chromolitho’s met romantische taferelen.

    Deux chromolithographies représentant des scènes romantiques.
    No longer available
    Dim. 77 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #523

    Een Afrikaans fetisjbeeld met nagels, touw en schelpen. Nkisi Nkond, D.R. Congo.

    Une statue africaine fétiche avec ongles, corde et coquillages. Nkisi Nkond, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #542
    Henri Matisse

    “Le cirque”. Een lithografie. Niet gesigneerd.

    “Le cirque”. Une lithographie. Non signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 69 cm
    Estimate: € 150 / 280
  • #82

    “Zicht op Antwerpen”. Houtskool op papier. Gesigneerd. Niet ingelijst. Draagt een handtekening: “Jules Guiette”.

    “La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.
    No longer available
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #675

    Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #465
    Ethiopie

    Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.

    Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde. Quatre colliers en “argent” 10‰. Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #650

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More