#101
Een gepatineerde metalen paardenkop.
#247Guerin
Een vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
#346
Een paar stoeltjes van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#192Henri Arden
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 300 / 400 -
#371
Een Chinees bronzen paardje op houten sokkeltje.
#158
Twee fazanten van 835‰ zilver. 1348 gram Bruto.
#28
Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.
#221
Een replica van een XVIe eeuwse rapier.
Une réplique d'une rapière du 16ème siècle.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345
Beaucoup de bijoux fantaisie et de chapelets. Nous ajoutons des perles en vrac de différentes tailles à restaurer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#330Waterman
Een balpen en een vulpen met lederen hoesje. In originele doos.
#579Denise MalfaitPeriod: °1945
“Nar”. Een achterglasschildering. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Arlequin . Une peinture sur verre au dos. Signé et daté 69.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#602Tip Gallé
Een klein vaasje van meerkleurig geëtst glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre gravé multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60 / 70