#737Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee vaasjes (pique-fleurs zonder montuur), een vaas op voet en een asbak.
Lot de cristaux de couleur comprenant deux petits vases (pique-fleurs sans monture), un vase sur piédouche et un cendrier.No longer availableDim. h: 6 - 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#353Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#557Chinese vaas van polychroom porselein met een famille rose decor. XXste eeuw. Op houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose. XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#713Een lange vaas van wit glas en een lage vaas zwart glas.
#223Atelier-Edition8 luxe-albums/cassettes met Duitse postzegels met eerste-dag-stempels, telkens met verklarende folder en afbeelding van diverse andere ontwerpen. 1995-2002.
8 albums et cassettes de luxe contenant des timbres postes allemands aux cachets premier jour, chaque fois avec un dépliant explicatif et les représentations des autres dessins non retenus. 1995-2002.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#287Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkan, een suikerpot en twaalf kopjes met elf onderschoteltjes.
Service à café et à thé Louis Philippe en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses à onze soucoupes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#623“Krijger”. Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Omstreeks 1900.
#25Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#326Twee met leder beklede archiefkastjes, waarbij één met vier laden en het andere met negen laden.
Deux meubles à archives recouverts de cuir dont un ouvrant à quatre tiroirs, l’autre à neuf.No longer availableDim. h: 68 & 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Een gedreven tinnen reliquarium. Vermoedelijk Vlaams, laat XVIIIe eeuw.
#232Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
Commode ouvrant à quatre tiroirs en accolade. Style Régence.No longer availableDim. 85 x 115 x 54 cmEstimate: € 120 / 200