Similar lots by type
-
#837
Een vintage hanglamp met rookgrijze glazen kap. Jaren ‘60.
Une lampe vintage à coupe en verre fumé. Années ‘60.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#247
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#543Kartell
Een designlamp van plexiglas, model ‘Bourgie’ naar ontwerp van Flaviani.
Une lampe design en plexi, modèle ‘Bougie’, d’après Flaviani.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#177
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles avec pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#678
Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 60/100 -
#860
Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Een verguld smeedijzeren luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met glazen belletjes.
Un petit lustre en fer forgé doré à cinq points lumineux, décoration de bulles en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#697
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#827
Een schemerlamp, gemonteerd op een vuursteenpistool in houder.
Une lampe, monture d’une arme à feu et support.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/200 -
#692
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#683
Een art-deco hallustertje met glazen kap.
Un petit lustre de vestibule Art Déco, abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/50 -
#583
Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.
Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 100/180 -
#589
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.
”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 200/300 -
#647
Een vol messingen luchter met zes armen, telkens met drie lichtpunten.
Un lustre en laiton plein à six bras. Chaque bras à trois points lumineux.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/150 -
#709
Een oude wereldbol in houten staander met ingewerkt kompas.
Un globe ancien dans un support en bois et compas intégré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#510
Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.
Lampe design en métal à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 120/1890 -
#653
Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.
Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#851
Een roodkoperen scheepslantaarn (mastlicht). Gemonteerd op elektriciteit. Begin XXe eeuw.
Une lanterne navale en cuivre rouge ( lumière de mât). Montée à l'électricité. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#627
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#673
Een geel koperen gasluchtertje met zes lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit.
Un petit lustre à gaz à six point lumineux. Monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/50 -
#317
Een bronzen lampenvoet in de vorm van een slang. Met glazen kap.
Un pied de lampe sous forme de serpent en bronze. Avec abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/180 -
#657
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#234
Een messingen luchter met vijf hangende lichtarmen, een gesatineerde en geslepen centrale coupe en bovenaan versierd met glazen pegels. XIXe eeuw.
Un lustre en laiton à cinq bras lumineux et une coupe centrale satinée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#565
Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
Un masque africain en bois et paille. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/200 -
#512
“Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage danois”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#208
“Joseph Terby. Fondateur de la Societé Lyrique”. Een mannenbuste van grijsgepatineerd gips.
“Joseph Terby. Fondateur de la Société Lyrique”. Buste d’un homme en plâtre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/160 -
#755
Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.
Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.No longer availableDim. 31 x 41 x 21 cmEstimate: € 100/160 -
#15Montelier
Een vergulde zakhorloge. Omstreeks 1940.
Un remontoir doré. +- 1940.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#811Lenka, Tarnow
Vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa, met afbeelding van Paus Johannes Paulus II. Gemerkt met label.
Un vase en cristal taillé, bleu dans la masse, représentation du Pape Jean Paul II. Marque et label.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 70/100 -
#864
Een oude lederen reistas.
Un ancien sac de voyage en cuir.No longer availableDim. 36 x 65 cmEstimate: € 50/60 -
#380
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 2,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 1800/2000 -
#296
Een buffetvitrine met centrale deur.
Un buffet-vitrine à une porte centrale.No longer availableDim. 106 x 140 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#389C. De Naeyer
“Straatzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#546
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60/80 -
#268Baccarat, France
Een glasservies van geslepen kristal. Gemerkt. Volledig voor 12 personen (1 champagnefluit manco).
Un service de verres en cristal taillé. Marque. Complet pour douze convives. Il manque une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 140/200