Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
#278
Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,
#518
Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60/100 -
#542
“Hoevezicht met hooimijten.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#337
Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#256
#61Furstenberg
“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
#183
Een paar cloisonné vazen, in geometrische waaiervorm.
#404J. Callens
“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#449
“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
“Man walking in the snow.” Oil on canvas.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120