Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Halllantaarn. Bestaande uit koper en glas.

Een halllantaarn van koper en glas.

Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
Dim. H: 58 cm
SKU: 0602181054.
Categories: Glaswerk, Koper, Verlichting.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #1054
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #975

    Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #784

    Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.

    Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • Een luchter met kristallen pendeloques.

    Lustre aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #1015

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #987

    Twee grote en een kleine koperen kandelaar.

    Deux grands et un petit chandelier en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #233

    Een vaas van grotendeels verguld zwart Muranoglas, versierd met meerkleurige handgeschilderde bloemen en met drie vrouwenprofielen in reliëf.

    Vase en verre de Murano noir et doré décoré de fleurs polychromes peintes à la main et avec trois profils féminins en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1079

    Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.

    Lanterne à suspendre en cuivre à coupe en verre taillé et satiné décorée de guirlandes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #794

    Koperen bloempotstaander.

    Piédestal en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #839

    Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.

    Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #1030

    Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.

    Lanterne de vestibule en verre au décor peint à la main de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #792

    Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.

    Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.

    Six verres en verre rouge à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1022

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #824

    Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.

    Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 74 - 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1069

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1085

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1099

    Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.

    Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #955

    Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #422

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #782

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1008
    Murano

    Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.

    Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1029

    Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.

    Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1104

    Een luchter met kristallen pendeloques.

    Lustre aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #779

    Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.

    Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #910

    Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.

    Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #766
    Mehraban

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 324 x 89 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #771

    Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.

    Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #724

    Een Japans album van zwartgelakt hout met ingebouwde muziekdoos.

    Album japonais en bois noirci, l’intérieur muni d’une boîte à musique.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #1007

    “De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd 442/1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.

    “De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustrations par Alfred Ost, texte de L. Uten S.J., Musique Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, numéroté 442/1000. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #876

    Een fauteuil à la Reine van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil à la Reine en bois sculpté et partiellement polychrome, avec broderies.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1071

    Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.

    Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #190
    Delheid

    Twaalf zilveren vorken en twaalf zilveren lepels, gemerkt en met gehaltekeur 800‰ (1563 g), evenals zes messen met zilveren heften met hetzelfde merk.

    Douze fourchettes et douze cuillères en argent avec poinçon d’orfèvre et 800‰ (1563 g). Ainsi que six couteaux aux manches en argent du même orfèvre.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
  • #960

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.

    Une petite commode en bois de placage à deux tiroirs et décoration en marqueterie.
    No longer available
    Dim. 57 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #807

    Een vintage kruik van meerkleurig aardewerk.

    Une cruche vintage en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More