Other lots in this auction
-
#330
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#362
Een lot van zeven oude metalen chocoladevormen.
Un lot de sept moules à chocolat en métal anciens.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#443
Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.
Plaquette ovale en bois au profil de Josef Jiri Strossmayer (e.a. Evèque à Bosnie et Syrie et parlementaire nationaliste croate, né à Osijek en Slavonie, 1815) en relief.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#589
“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.
”Nu”. techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Dooiewaard.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 300 / 350 -
#154John De Mulder
“Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”La concertation”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 80 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#671
Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#784
Een set van zeven groene mondgeblazen kristallen glazen.
Suite de sept verres en cristal soufflé à la bouche.No longer availableDim. h 10,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale saffier van ± 1,57 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et un saphir central de ± 1,57 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#412
“Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.
”Ethnic jewelry from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. the Pepin Press. Amsterdam, 2008.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#625
Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 114 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229J. Douven
“Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 65 / 75 -
#316
Een eikenhouten koffer met gesculptuurde paneeltjes met personages.
Un coffre en chêne aux panneaux sculptés.No longer availableDim. 60 x 101 x 45 cmEstimate: € 120 / 180