Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.

Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.

Un lustre de vestibule en laiton et coupe en verre.
Dim. l: 65 cm
SKU: 2310180247.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #36

    Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.

    Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #169
    Antoinette Le Breton
    Period: 1888-1954

    “Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.

    “Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.
    No longer available
    Dim. 60 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #668

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een eikenhouten broodkast met een gesculpteerde deur.

    Une panetière en chêne à une porte sculptée.
    No longer available
    Dim. 170 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.

    Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #459
    Bruno Capacci
    Period: 1906 - 1996

    “Paarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/99 buiten de plaat.

    ”Chevaux”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Klein letsel.

    ”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Porte la signature: Paerels.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572

    “Kopf”. Olieverf op board. Draagt een toeschrijving en een datum: 1989.

    ”Kopf”. Huile sur carton. Porte une dédicace et date: 1989.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #18

    Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.

    Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #178

    Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Originele stalen bladen.

    Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #582

    “Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelck. Klein letsel.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Porte la signature: Schelck. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 67 x 48 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #330

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.

    Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.
    No longer available
    Dim. 191 x 179 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More