#551Een okimono van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van talrijke personages en een aap voor een boom. Japan, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in rode lak.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant plusieurs personnages et un singe devant un arbre. Japon, XIXième siècle. Marque sous la base en laque rouge.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 200 / 280 -
#603Een paar vazen van cloisonné op brons, versierd met een bloemendecor.
#431Drie grote schelpen, waaronder een strombusschelp.
#298LongchampEen zwart-lederen handtas met stofzak.
#646Een sobere eikenhouten salontafel.
#525Pied à LassayEen comtoiseklok van gedreven geel koper.
#616Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.
#536Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#459Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996“Paarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/99 buiten de plaat.
”Chevaux”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/99 hors planche.No longer availableDim. 75 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#633Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
#523Een bronzen hoofd van Indische god “Lord Shiva”
Une tête en bronze du dieu Indien “Lord Shiva”.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120