Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.

Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.

Un lustre de vestibule en laiton et coupe en verre.
Dim. l: 65 cm
SKU: 2310180247.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #203

    Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.

    Une paire de cassolettes en marbre blanc, décoration de montures en bronze en forme de têtes de bélier et guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 580 / 650
  • #156

    Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #484

    “Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.

    “Béguinage de Lierre et rue Sainte-Marguerite”. Huile sur panneau. Monogrammé P.C. 1930.
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    H. Marinus

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.

    ”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée 1836. A été retoilée.
    No longer available
    Dim. 37 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #387

    Twee designcoupes van mauve en kleurloos Italiaans kristal.

    Deux coupes design en cristal mauve et incolore italien.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #659

    Vijf modeltanks op schaal 1/35 als bouwpakketten van verschillende merken: - VM Co. - “Bischop MK I 25PDR. - VM Co. - “Valentine” IV MK III. - Academy - Warrior MCV. - Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V. - Italeri - M-24 Chaffee.

    Cinq modèles de blindés à construire, échelle 1/35, de différentes marques: - VM Co. - “Bischop MK I 25PDR. - VM Co. - “Valentine” IV MK III. - Academy - Warrior MCV. - Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V. - Italeri - M-24 Chaffee.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #290
    Ecuador Guayasamin

    Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.

    Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties. Et deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #728

    “Schotse ridder.” Een beeld van Staffordshire aardewerk met polychrome toetsen.

    ”Chevalier écossais”. Une statue en faïence Staffordshire, détails polychrome.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #440

    Een wandklokje van porselein van Herend.

    Une pendule murale en porcelaine de Herend.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #182
    Johannes Pieter De Frey
    Period: 1770 - 1834

    “De dag des oordeels”. Inkt op papier. Een voorontwerp. Gesigneerd en gedateerd 1786.

    ”Le jour du jugement”. Encre sur papier. Un croquis. Signée et datée 1786.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #111

    Een XIXe eeuws Hollands zoutkastje van gebeeldhouwd notenhout met schuifdeurtje, versierd met een vis. XIXe eeuw.

    Une petite armoire à sel en noyer à porte coulissante, décoration de poisson. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #413

    Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.

    Un soufflet en cuivre repoussé et une lampe à huile en laiton, montée à l'électricité.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More