#504“Zeilschepen in een havenmonding”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd.
”Voiliers dans l’embouchure du port”. Fusain et gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 60 / 100 -
#35Een lange halssnoer van tijgeroog met vergulde tussenstukken en slot.
Un long collier en oeil de tigre, à fermoir et entre-pièces en argent.No longer availableDim. l: 43 cm180Estimate: € 160 / 200 -
#221Twee verschillende gietijzeren vuurbokken. XVIIe eeuw.
Deux chenets en fonte. XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 & 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#656Een oude reiskoffer met lederen handgrepen.
#705Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
#341Een paar ingekaderde tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw.
Une paire de carreaux encadrés bleu et blanc de Delft. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482Victor Van BerckelaerPeriod: 1913 - 1975“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#97SchaefferDrie vulpennen en een balpen met 14 karaats gouden monturen.
#621Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#663Oliekruikje van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
#414“Kasteel van Duffel”. Een oude gravure. Met de hand ingekleurd.
#620Een Guan Yin van cloisonné op brons, versierd met florale motieven. XIXe eeuw.
Guanyin en bronze cloisonné aux motifs floraux. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 800 / 1000