Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.

Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.

Un lustre de vestibule en laiton et coupe en verre.
Dim. l: 65 cm
SKU: 2310180247.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #708

    Een vaas van Muranoglas in verschillende kleuren en met bloemen.

    Un vase en verre Murano de différentes couleurs et fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #751

    Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.

    Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.

    Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #108

    “Bloemenmeisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.

    ”Jeune fille au fleurs”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #364
    Capodimonte

    “Edel koppel met bloemenmand” en “Jachtbuit”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    ”Couple noble au panier de fleurs” et “Butin de chasse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #192
    Frans Laurens

    “Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.

    “Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.
    No longer available
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #632
    Joe Colombo

    Een “Boby Trolley” van kunststof in zeldzaam groen. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.

    Un trolley “Boby” en synthétique en vert rare. Italie, +- 1970. Marqué.
    No longer available
    Dim. 77 x 44 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #310

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #478

    Een klein paardje van gesculpteerd albast.

    Petit cheval en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #33
    Carltonware

    Lot serviesgoed. Diverse kleuren.

    Un service. Diverses couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.

    Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #262

    “Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 1230 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More