Other lots in this auction
-
#642Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Een antiek rapier en een sabel.
Une rapière antique et un sabre.No longer availableDim. l: 71 & 91 cmEstimate: € 100 / 140 -
#108“Bloemenmeisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
”Jeune fille au fleurs”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Moreau.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#587“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 260 / 280 -
#466Koffiemaschienen H. Kievits, BrusselEen oude koffiemachine voor horecagebruik. Glazen buisjes licht beschadigd. Filters manco.
Une ancienne machine à café pour usage dans la restauration. Tubes en verre endommagés. Les filtres sont manquants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63“Liggende hond”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel.
”Chien couché”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#499Twee fazanten van verzilverd metaal.
Deux faisans en métal argenté.No longer availableDim. 26 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#376Een paar gebeeldhouwde stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met resp. roze en grijsblauw fluweel.
Une paire de chaises sculptées style Louis Philippe. Revêtement en velours rose et bleu-gris.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#787Schirnding, BavariaEen art deco schotel met een roos in het decor. Gesigneerd ‘Feonari’.
Un plat Art Déco avec une rose dans le décor. Porte la signature: ‘Feonari’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 24 / 28 -
#672Stephan Gorus“Zeilboten op het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers sur le lac”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#178Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Originele stalen bladen.
Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#298LongchampEen zwart-lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir noir, avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100 / 150

