Other lots in this auction
-
#372“De Leurder”. Een man presenteert zijn waren aan een gezin in een landelijk interieur. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Le Colporteur”. Un homme présente sa marchandise à une famille dans un intérieur rural. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 25 / 30 -
#489“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Surier.
”Composition”. Techniques mixtes. Porte une signature: Surier.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#308Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.
Une carafe à vin en verre avec support en étain et plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 60 cm Ø 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#216Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met inlegwerk en verguld bronsbeslag en met twee kandelaars, gedragen door putti.
Un bonheur-du-jour en bois de placage, style Louis XV, décoration de marqueterie et montures en bronze, et deux candélabres portés par des putti.No longer availableDim. 107 x 75 x 52 cmEstimate: € 650 / 750 -
#721Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Interieurstilleven met groenten, een olielamp, een terrine en een kruik op een tafel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, légumes, une lampe à huile, une terrine et une cruche sur une table. Huile sur toile Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#674Jan Van Rijswijck“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Monogrammé et label d’artiste au dos.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 300 / 400 -
#654P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#10Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,05 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 200 / 300 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60 -
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#777“Collection S. Bing” - Complete catalogus van de Oosterse collectie. In 6 delen en met originele kaft.
”Collection S. Bing - Complete catalogus van de oosterse collectie”. En six volumes et couvertures d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#522“Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.
”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 100 / 120

