Other lots in this auction
-
#898Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een centrale amethist van ± 2,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et une améthyste centrale de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 650 / 750 -
#402Jef Van Tuerenhout“Naakt”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#832P. Alechinsky“Abstract”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#46 topografische gravures.
Six gravures topographiques.No longer availableDim. 38 x 50 cm en kleinerEstimate: € 120 / 180 -
#416Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#9Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
Petit miroir en étain sur des griffes de lion.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#311Twee gebeeldhouwd houten rammen met sporen van polychromie. Vermoedelijk XVIIIe eeuws.
Deux béliers en bois sculpté, traces de polychromie. probablement XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#441Twee boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. London, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. London, 2000.
Deux livres en relation avec la Seconde Guerre Mondiale:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. Londres, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. Londres, 2000.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#431Royal Dux“Bloemenmeisje” (H. 27 cm) en klein kratervaasje met bloemmotief. Beide onderaan gemerkt met de driehoek.
”Jeune fille et fleurs” (H 27 cm) et un petit vase , motif de fleurs. Marque sous la base, un triangle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 100 -
#696Een paar appliques in barokke stijl.
Une paire d’appliques style Baroque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#591Chinese gebeeldhouwde amberen snuffbottle.
Un flacon “snuffbottle” chinois en ambre sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 120

