Similar lots by type
-
#485
Een paar bronzen schemerlampjes met kapjes van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une paire de petites lampes avec abat-jour en verre et plomb, style Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#698
Een paar verchroomde lampen in de vorm van stijgbeugels en met lederen onderste rand.
Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.No longer availableDim. h: 105 & 170 cmEstimate: € 40/50 -
#157
Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#187
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#370
Een messingen luchter met acht grote en vier kleine lichtarmen, versierd met bladermotieven. Met glazen kapjes in de vorm van bloemen.
Lustre en laiton à huit grands et quatre petits bras de lumière décorés de feuilles. Abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100/150 -
#313
Een paar bronzen wandlampen in de vorm van fakkels, versierd met glazen kralen.
Une paire de lampes murales en forme de torches, décoration de perles en verre.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#638
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#167
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380/450 -
#550
Een recente staande lamp met glazen kappen.
Un lampadaire récent avec abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 100/120 -
#271
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#258
Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (une coupe est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h:Estimate: € 120/180 -
#172
Een hanglantaarn van brons en bol glas in Lodewijk XVI-stijl.
Une lanterne à suspendre en bronze et verre, style Louis XVI.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360/380 -
#243
Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#532
Een mazarinluchter van goudgepatineerd hout met zes armen.
Un lustre Mazarin à six bras en bois patiné or.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/200 -
#355
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#247
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloos kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/220 -
#384
Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.
Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#395
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#747
Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#781
Een ronde metalen luchter met vier lichtpunten, versierd met strikken, duivelskoppen en beesten. Omstreeks 1900.
Un lustre rond à quatre points lumineux, décoration de noeuds, de têtes de diable et animaux. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#352Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
Een paar drie-armige kandelaars van verguld brons en albast, gedragen door een engeltje. Gesigneerd. XIXe eeuw. Bij één van de twee is de schroefdraad voor de bevestiging van de kandelaar versleten.
Une paire de chandeliers a trois bras en bronze doré et albâtre, portés par un ange. Signés. XIXième siècle. Usures à l’une des tiges.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#695
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met mauve en kleurloze kristallen pendeloques.
Un petit lustre à six points lumineux avec des pendeloques en cristal mauve et incolore en décoration.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#587Chartier F.
Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.
Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#144Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.
”Intérieur d’église”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/180 -
#131
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180 -
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine faite main.No longer availableDim. 147 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#175
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’améthyste pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 400/500 -
#178
“Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.
“Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 1500/1700 -
#322Willem DolphynPeriod: 1935- 2016
“Stilleven met pijp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Nature morte à la pipe”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 195 cmEstimate: € 120/200 -
#312Piet LippensPeriod: Gentbrugge 1890-1981
“Woonwagens in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Roulottes dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/160 -
#668
Een paar dekselvaasjes van cloisonné op messing met een decor van pioenen. Op houten sokkels.
Une paire de vases à couvercles en cloisonné sur laiton avec un décor de pivoines. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#554
“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/140 -
#109Jan Maeurer
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “München”.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et inscrite “München”.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120