#442Chanman“Oosterse danseres.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,70 ct.
#591Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#85Louis VuittonEen portemonnee in Damien Ebene met ritssluiting. In originele stofhoes. Datacode SN1115.
#735Willy VandersteenLot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 50 stuks. Nummers tussen 144 (1973) en 192 (1983).
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces. Numéros entre 144 (1973) et 192 (1983).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#545SABAEen oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.
#126Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
#557Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#338Een klok van roos marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
#226Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300