Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.

Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.

Un meuble de vestibule. Années ‘50.
Dim. 177 x 80 cm
SKU: 1003200775.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #775
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #249

    Een lot bestaande uit 2 paar vazen uit vieux Bruxelles en een sierstuk gemerkt JH PY Sevres. Barst in één van de vazen.

    Lot comprenant deux paires de vase en porcelaine de Bruxelles et une pièce décorative marquée JH PY Sèvres. Fissure dans l’un des vases.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #182

    “Maria en Christus overhandigen een rozenkrans aan een kloosterzuster” en “Banket met talrijke personages en engelen”. Een paar. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herstellingen.

    “Marie et le Christ donnent un chapelet à une religieuse” et “Banquet avec de nombreux personnages et anges”. Une paire. Huile sur toile. Vers 1700. Réparations.
    No longer available
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #125

    Een halssnoer met grote zoetwaterparels en een zilveren slot.

    Collier de grandes perles d’eau douce. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #407

    Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.

    Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #64

    Twee gravures, bestaande uit een voorstelling van een praalboog en een zicht op Boom en de Rupel naar een werk van Vander Neer.

    Deux gravures comprenant un arc d’honneur et une vue sur Boom et la rivière Rupel, d’après un oeuvre par Vander Neer.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 & 39 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #378
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.

    Vase en cristal avec col vert. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #31
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 10 ct.
    No longer available
    Dim. 1,65 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #274

    “Het overspel.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw. Vlaamse School.

    “L’adultère”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Ecole flamande.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #8

    Twee aardewerken kannen. Eén gepolychromeerd en één in steengoed.

    Deux cruches en grès. L’une polychrome, l’autre aux traits bleus.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #291

    “Wuta”. Een houten schaalmodel van een platbodem.

    “Wuta”. Modèle d’un bateau en bois.
    No longer available
    Dim. 85 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #541

    Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose van talrijke personages in uitsparingen. Oren in de vorm van fo-honden, op de schouder vier vergulde draken. Canton, XIXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des cartouches. Anses en forme de chiens de Pho et avec quatre dragons dorés les l’épaule. Canton, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.44,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More