#242Frans Van Tongerloo“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1925.
"Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1925 at the bottom.No longer availableDim. 54 x 68cmEstimate: € 200 / 300 -
#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
#628RavensteinEen aardewerken koffiekan met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pottery coffee pot with floral decor. Marked on the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 60 / 90 -
#313‘Boîtes de Spa’, een lot van 4 handbeschilderde doosjes en een pennenbakje, ca 1900.
'Boîtes de Spa', a lot of 4 hand-painted boxes and a pen holder, ca 1900.No longer availableDim. 6.5 x 25 x 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#501Leo NelenPeriod: 1938-2012“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80