#239‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.
#246Een eikenhouten tafel, verlengstukken manco. Fraai gesculpteerde voet versierd met 2 honden, vos en hert.
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#163Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#99“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Flemish actors." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 90 x 130cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#396Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100 / 150 -
#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
An oak wardrobe, 1 door with 1 drawer at the bottom.No longer availableDim. 180 x 92 x 42cmEstimate: € 40 / 60