#213Val Saint-LambertEen lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#570Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
#563-Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
A brush holder of blue and white Chinese porcelain with a dragon decoration.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#507-Een modern bronzen beeld van een hurkende vrouw. Naar Henri Laurens. Postume geut.
A modern bronze sculpture of a crouching woman. After Henri Laurens. Posthumous casting.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 850 / 900 -
#121ValEen vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#626Jos WaelkensEen groot formaat Vlaamse strijdvlag.
A large-format Flemish battle flag.No longer availableDim. 280 x 280cmEstimate: € 25 / 35 -
#277Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
A lot of 2 wooden wallpaper or linoleum print rolls with a copper pattern, one marked "Brepols".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#184Salvador Dali“Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"The Judgment of Paris." A color etching on paper, signed at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 64 x 55cmEstimate: € 300 / 400 -
#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
#134Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
An old mahogany bidet with a porcelain receptacle from Boch.No longer availableDim. 51 x 50cmEstimate: € 40 / 60