#290Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant 0,75 ct. J VS1 en bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,55 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond 0.75 ct. J VS1 and set with brilliant cut diamonds with a total weight of 0.55 ct.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#442“Dorpjes aan een Frans meer”. Een schilderij, olieverf op doek. Monogram bovenaan.
"Villages on a French lake." A painting, oil on canvas. Monogram at the top.No longer availableDim. 31 x 45cmEstimate: € 300 / 500 -
#490Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#376Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120 -
#428Edgard AubryEen aardewerk vaas met drip-glaze, ca 1930, onderaan gemerkt Aubry Edgard, Bouffioulx.
An earthenware vase with drip-glaze, ca 1930, marked Aubry Edgard, Bouffioulx.No longer availableDim. h 32 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#609Pièrre Caille“Les Augures.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 6/12. Gedateerd 1969.
"The Augurs." Etching on paper. Signed outside the plate, numbered 6/12. Dated 1969.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 80 / 120