#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#313‘Boîtes de Spa’, een lot van 4 handbeschilderde doosjes en een pennenbakje, ca 1900.
'Boîtes de Spa', a lot of 4 hand-painted boxes and a pen holder, ca 1900.No longer availableDim. 6.5 x 25 x 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.
An 18 kt yellow gold ring set with small and a pear-shaped brilliant.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#482“Abstract”. Een collage, gemengde techniek. Achterzijde met signatuur. Vermoedelijk Rudy Pijpers. Lichte verfschade.
"Abstract". A collage, mixed media. Signature on the back. Presumably by Rudy Pijpers. Light paint damage.No longer availableDim. 29 x 39cmEstimate: € 300 / 400 -
#222Héléne Dubourg“Dame aan de kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lady on the Quay." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
#22RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#511Leo NelenPeriod: 1938-2012“Eierhoedster”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Schilferschade aan de vingers.
"Egg collector". A dark patinated earthenware sculpture. Flake damage to the fingers.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 200 / 300