#121ValEen vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#210Een 18 kt witgouden hanger met ketting, met een kwarts en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain, featuring a quartz and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.17 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#615Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#388MuranoEen vintage Murano vaas van meerkleurig glas.
#66Een mahoniehouten vitrinetafeltje met glazen blad, schuiflade en bordeaux vilten bekleding.
#435-Een art deco tafeltje.
An Art Deco table.No longer availableDim. H. 59, Ø 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#295Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#648Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#512Floris Jespers“Afrikaans naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jespers 50.
#332Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
A plastic mannequin, child model. On a glass base.No longer availableDim. 120cmEstimate: € 45 / 90