#647Lladro‘Geisha with flower basket’, een Lladro beeldje, modelnr 1448 in originele verpakking.
'Geisha with flower basket', a Lladro figurine, model number 1448 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#74“Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.
"Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#21DelftEen lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.
A set of 3 blue and white Delft vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#355Een paar vintage design draaistoelen met faux leder bekleding en gechromeerde voet. Sporen van slijtage.
A pair of vintage design swivel chairs with faux leather upholstery and chrome base. Signs of wear.No longer availableDim. 79 x 40 x 41cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een lot Chinees porseleinen sierborden. Diverse taferelen en decor. Onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain decorative plates. Various scenes and decorations. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 60 / 90 -
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220