Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.

Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.

Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.
SKU: 2909150430.
Category: Juweel.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #100

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 52,21 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #475

    Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.

    Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #370

    Een lot 14 karaats geel goud bestaande uit oorbellen en ringen.

    Lot d’or jaune 14 ct comprenant des boucles d’oreilles et des bagues.
    No longer available
    Dim. 8,42 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.
    No longer available
    Dim. 2,82 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,81 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #155

    Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,53 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #230

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #360

    Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.

    Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,46 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,44 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten: - Een oud Pond uit 1880 - 20 Zwitserse frank uit 1947 - Een nieuw pond uit 1958 - Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865 - Een oud pond uit 1928.

    Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes: - Un Livre Sterling de 1880. - 20 francs suisses de 1947. - Un nouveau livre de 1958. - Une monnaie représentant Napoléon III de 1865. - Un ancien livre de 1928.
    No longer available
    Dim. 76,80 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 15,44 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .
    No longer available
    Dim. 56,99 g
    Estimate: € 1100 / 1400
  • #375

    Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.

    Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.
    No longer available
    Dim. 15,95 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #385

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).

    Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 72,55 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #490

    Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.

    Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.
    No longer available
    Dim. 43,29 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #80

    Drie verschillende broches van 18 karaats geel goud waarvan twee bezet met pareltjes.

    Trois broches différentes en or jaune 18 ct dont deux serties de petites perles.
    No longer available
    Dim. 9,52 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #400

    Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.

    Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.
    No longer available
    Dim. 139,44 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.
    No longer available
    Dim. 11,08 g
    Estimate: € 230 / 300
  • #185

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,68 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #520

    Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.
    No longer available
    Dim. 8,25 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #205

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.
    No longer available
    Dim. 36,16 g
    Estimate: € 800 / 1000

Other lots in this auction

  • #530
    Swatch

    Drie verschillende horloge. Swiss made.

    Trois montres diverses. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #24

    Twee aquarellen: - Edmond Lagaert: “Ruien”. Gesigneerd. - M. Lefebre: “Bloemenvaas”. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    Deux aquarelles: - Edmond Lagaert: “Ruien”. Signée. - M. Lefebre: “Vase fleuri”. Signée et datée 1950.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 & 28 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #730
    Biolan

    Een Russische microscoop in houten kist. Gemerkt.

    Microscope russe dans la caisse de bois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #690

    Een schemerlamp van driekleurig aardewerk in de vorm van een kandelaarcactus. Barst in de voet.

    Lampadaire en faïence tricolore en forme d’un cactus cierge. Fissure à la base.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #693
    Corgi Toys

    Heinkel. No. 233.

    Heinkel. N° 233.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #293

    Lot zilveren serveerbestek met diverse motieven. Gemerkt 800‰.

    Lot de couverts de service en argent aux motifs divers. Poinçon de 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #376

    Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.

    Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 62 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #208

    Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.

    Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #104
    Jan Van Cleemput

    “Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1893.

    “Bateaux de Pêche dans le port d’Ostende”. Huile sur toile. Signée et datée 1893.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #257

    Een snavelkan van kleurloos kristal met een verzilverd metalen montuur.

    Verseuse en cristal incolore au grand bec en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #355

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.
    No longer available
    Dim. 6,15 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #641
    Dinky Supertoys

    Mighty Antar With Transformer. In doos zonder bodem.

    Mighty Antar with Transformer. Dans la boîte d’origine, sans fond.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More