Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer bezet met hout, hoorn, hars, koraal en natuurlijk stenen.
Ethiopie

Een halssnoer bezet met hout, hoorn, hars, koraal en natuurlijk stenen.

Collier en bois, corne, résine, corail et pierres naturelles.
SKU: 2510160425.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #425
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Ethiopie

  • #410
    Ethiopie

    Vijf verschillende gegraveerde armbanden van metaal.

    Cinq différents bracelets en métal gravé.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #730
    Ethiopie

    Een halssnoer van verschillende half edelstenen en een koptisch kruis, we voegen er nog een koptisch kruis aan toe.

    Collier en pierres semi-précieuses et deux croix coptes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #540
    Ethiopie

    Een lot grote parels van verschillende kleuren van plantaardig hars.

    Lot de grandes perles en résine végétale de couleurs différentes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Similar lots by type

  • #404

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #739
    L.A. Jacobs

    “Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
  • #792

    Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.

    Deux gravures du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #215

    Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.

    Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #260

    Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.

    Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #807

    “Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.

    “Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #125

    Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.

    Collier de perles blanches. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #27

    Groepje van Duits porselein.

    Petit groupe en porcelaine allemande.
    No longer available
  • #745

    Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.

    Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.
    No longer available
    Dim. H. 116 x L. 169 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #402

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #396

    Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.

    Miroir ovale de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #4
    Roger Hebbelinck

    “Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.

    “Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #796

    Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.

    Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #310

    Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.

    Cruche décorative en faïence sur base en métal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #190

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.

    Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 43,28 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #775

    Een lot van vier verschillende glazen stolpen.

    Lot de quatre globes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #805

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #95

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #379
    Dutré

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 32 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #804

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #394

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #320
    Silver Cross

    Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    Ancien landau des années 60. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #185

    Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.

    Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #697

    Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.

    Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #245

    Een 18 karaats wit en roze ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een centrale diamant van ± 1,04 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct entourant un diamant central de ± 1,04 ct.
    No longer available
    Dim. 4,5 g
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #114
    Werner Omer Schietekat
    Period: 1908-1984

    “Castillo de Aro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd juli 69.

    “Catillo de Aro”. Huile sur toile. Signée et datée juillet 69 au verso.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    “Burlend hert”. Een beeld van zamak op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.

    “Cerf bramant”. Sculpture en régule sur socle en onyx et pierre de taille. Années 30.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #223

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #707

    Een paar glazen dekselvazen met een decor van druivenranken.

    Paire de vases couverts en verre à décor de vignes.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #618

    Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.

    Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage à tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #806

    Een paar grote gietijzeren kandelaars.

    Paire de grands candélabres en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 144 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #685
    Kahraman silver Istamboel

    Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen en met twee originele hoesjes.

    Trois colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses et deux petits sacs d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #313

    Een ronde houten wandschotel, ingelegd met motieven van ivoor en paarlemoer.

    Plat mural rond incrusté d’ivoire et de nacre.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #534

    Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #654

    Een tafelspiegel van verguld metaal in Lodewijk XV-stijl met facetgeslepen spiegelglas.

    Miroir de table en métal doré de style Louis XV. Verre taillé en facette.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More