Other lots in this auction
-
#453Een schotel van Imariporselein. XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#335Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 500 / 600 -
#653Een grote smeedijzeren staande kandelaars met dertien lichtpunten in drie niveaus. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de grande candélabres en fer forgé à treize lumières sur trois niveaux. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 300 / 400 -
#214De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.
La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.No longer availableDim. 82 x 50 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#433Brievenbakje versierd met een aquarel, gesigneerd en gedateerd Maastricht 1914.
Porte courrier décoré d’une aquarelle signée et datée Maestricht 1914.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,87 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#732Jérôme MeesPeriod: 1866 - 1941“Arabier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arabe”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 25 x 31,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#661Een ronde schotel van polychroom Chinees porselein met decor van kostbaarheden. Einde XIXde eeuw.
Plat rond en porcelaine de Chine polychrome à décor d’objets précieux. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#475Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50

