Similar lots by type
-
#104Delvaux, BruxellesEen zijden sjaal.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#128Must de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#221Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#143Delvaux, BruxellesEen ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
Un sac seau de Toile de Cuir.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#168Delvaux, BruxellesEen portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 320 / 360 -
#133Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#178Delvaux, BruxellesEen portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.No longer availableDim. 12 x 10,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#65Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier de perles d'eau douce.No longer availableDim. +/- 125 cmEstimate: € 140 / 180 -
#131Hermes, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#208Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.
Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#158Delvaux, BruxellesEen grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.
Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 350
Other lots in this auction
-
#582Van Herck (?)“Zittend figuur”. Olieverf en kantwerk op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65. Handtekening moeilijk leesbaar.
Personnage assis . Huile et dentelles sur toile. Signé et daté ' 65. Signature difficile à lire.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#85Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,10 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 24,90 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#313Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.
Deux vases en cristal taillé rose et un pied de lampe en cristal bleu. Marqué Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#408Een lot van 8 kleurloze kristallen en glazen karaffen, kruikjes en een doosje. (één stop gebroken, enkele kleine letsels).
Un lot de 8 carafes en cristal et verre incolores, des cruches et une boîte. (Un bouchon cassé, quelques dégâts mineurs).No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#518Vier schotels van Chinees porselein, drie blauw en witte en een met een famille rose decor.
Quatre plats en porcelaine de Chine, trois bleu et blanc et un décor famille rose.No longer availableDim. Ø 45/ 40/ 33 en 18 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Frank-Ivo van DammePeriod: Merksem, 1932Een lot van zeven houtsneden, allen gesigneerd buiten de plaat. Bijgevoegd acht folders/wenskaarten met gravures, waarvan drie gesigneerd.
Un lot de sept gravures sur bois, toutes signées à l'extérieur de la planche. Ainsi que huit brochures / cartes de vœux avec des gravures, dont trois sont signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#212Modern tegeltableau gemerkt O.B.K.
Panneau de carreaux modernes marqué O.B.K.No longer availableDim. 84 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#595Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 310 x 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#199Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#604Kris Van ‘t HofPeriod: °1960“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
Composition . Huile sur panneau. Signé et daté '92No longer availableDim. 84 x 54 cmEstimate: € 60 / 100


