Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.
Een halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.
Yves Saint Laurent

Een halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.

Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.
SKU: 1512200500.
Categories: Juweel, Mode.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #65

    Een lang halssnoer met zoetwaterparels.

    Un long collier de perles d'eau douce.
    No longer available
    Dim. +/- 125 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #104
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden sjaal.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #178
    Delvaux, Bruxelles

    Een portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.

    Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.
    No longer available
    Dim. 12 x 10,5 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #128
    Must de Cartier

    Een zijden foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #131
    Hermes, Paris

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #133
    Gianni Versace

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #168
    Delvaux, Bruxelles

    Een portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.

    Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.
    No longer available
    Dim. 8 x 11 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #208

    Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.

    Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Delvaux, Bruxelles

    Een grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.

    Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #221

    Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)

    Un tshako antique avec des plumes. France (?)
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #143
    Delvaux, Bruxelles

    Een ‘Bucket bag’ van toile de cuir.

    Un sac seau de Toile de Cuir.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 260 / 300

Other lots in this auction

  • #664
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vlakken met strepen”. Een triptiek, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Surfaces à rayures . Un triptyque, huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #484
    Anne Auger
    Period: °1960

    “Le bus de Sonja”. Gesigneerd en gedateerd ‘08.

    “Le bus de Sonja” . Signé et daté 08.
    No longer available
    Dim. 114 x 195 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #632
    Jean Stevo
    Period: 1914 - 1974

    “Compositie met vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    Composition avec femme . Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Een gebeeldhouwd houten hallspiegel, versierd met vogels. In de stijl van het Zwarte Woud. Eén vogel gerestaureerd.

    Miroir de vestibule sculpté décoré d’oiseaux. Dans le style de la Forêt Noire. Une restauration à un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #249

    “Antwerpse stapelhuizen”. Houtskool op papier. Belgische school, jaren twintig.

    ”Les Entrepôts d’Anvers”. Fusain sur papier. Ecole belge, années ‘20.
    No longer available
    Dim. 62 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Veertien diverse porseleinen borden met famille rose decors. Chinees werk.

    Quatorze assiettes différentes en porcelaine aux décors famille rose. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #532
    Victor Grigorov
    Period: 1939 - 2002

    “Personages”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    Personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté '96.
    No longer available
    Dim. 98 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #576
    Hamadan

    Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een bronzen sokkel met drie poten, versierd met olifantenkoppen en met een rond houten blad.

    Un socle en bronze à trois pieds, décoré de têtes d'éléphant et avec une tablette ronde en bois.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #186

    Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.
    No longer available
    Dim. H. 223, B. 217, D. 57 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #454
    Moriya Shotei
    Period: 1890 - 1972

    “De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #130

    Een 18 karaats geel gouden speld bezet met een half edelsteen.

    Une épingle en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 4,24 g
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More