Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer met licht groene Barok parels.

Een halssnoer met licht groene Barok parels.

A necklace with light green Baroque pearls.
Dim. L: 27 cm
SKU: 1911240210.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #139
    Gustave Helinck
    Period: 1884 -1954

    “Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 87 x 127 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #397

    Een set van 2 antieke vergulde stoeltjes met zit en rug in cannage.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    No longer available
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #381

    Een butlertray met afneembaar dienblad.

    A butler tray with a detachable tray.
    No longer available
    Dim. 83 x 80 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16

    Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.

    A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    “De afkoping”, gemaroufleerd werk naar de 19e eeuw in weelderige vergulde kader.

    "The redemption", marouflaged work from the 19th century in luxurious gilded frame.
    No longer available
    Dim. 81 x 102 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #274
    Herman Van Tankeren
    Period: 1900 - 1980

    “Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134

    “Shoki the Demon Queller”. Een Japanse inkttekening op papier. Bovenaan opschrift.

    "Shoki the Demon Queller". A Japanese ink drawing on paper. Inscription at the top.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #38
    Val Saint Lambert

    Vaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.

    Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 8.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59

    Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.

    A Murano glass mirror with stand, 19th century.
    No longer available
    Dim. 32 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2
    DK

    “Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.

    "Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839.
    No longer available
    Dim. 41 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284

    “Hollands kadetafereel.” Olieverf op paneel. Draagt handtekening H.W.G. Winter. Naar het werk “Gezicht op de haven van Rotterdam, 1856” door Johan Jongkind.

    "Dutch military scene." Oil on panel. Signed by H.W.G. Winter.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #185

    Een zilveren relikwiehouder bezet met email en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    A silver reliquary set with enamel and diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More