#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#398Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#212Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#163“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.
"Sudanese man." A large marble bust, inspired by the work of Charles Cordier.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#187Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#5Een commode in bretoense stijl, eikenhout, 3 laden.
A Breton-style oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37View-Master Sawyer’s IncEen vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.
A vintage View-Master 3-Dimension Model-E in original box with 13 themes, including Mighty Mouse, Bonanza, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#143“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
"The redemption", marouflaged work from the 19th century in luxurious gilded frame.No longer availableDim. 81 x 102 cmEstimate: € 500 / 700