#64J De Belder“Bloemstilleven met citroenen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life with lemons." A painting, oil on panel, signed at the bottom.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#319DeknudtEen vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#41Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 90 -
#286Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
#372Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
Lot d’affiches des Jeux Olympiques de Montréal en 1976. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#24Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960“Hoevezicht”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd K. De Posson.
"Hoevezicht", a painting, watercolor on paper, signed K. De Posson.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#320Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500 -
#321Val Saint LambertEen vaas in kristal, gemerkt Val Saint Lambert, M, en genummerd 229/250.
A crystal vase, marked Val Saint Lambert, M, and numbered 229/250.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Kleurrijk lijnenspel”. Een serigrafie op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 64/100.
"Colorful composition of lines." A screen print on paper. Signed and numbered 64/100 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 52x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 150