#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
#103Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
An antique temple stone with niche, possibly Asian.No longer availableDim. 26 x 21 x 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#23“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
#383Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
#123Henry FugèrePeriod: 1872-1944“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Nu à la grappe" translates to "Now with the bunch". Art Deco crackleware ceramic figurine. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#107Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
#90Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#36Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.No longer availableDim. 43 x 51 x 51 cmEstimate: € 50 / 80