#257GazelleEen vintage racefiets, Gazelle formula, blauw, maat 50, 12 versnellingen.
A vintage racing bike, Gazelle formula, blue, size 50, 12 gears.No longer availableDim. maat 50Estimate: € 120 / 180 -
#152Henri Van MellePeriod: 1859-1930“Maarke”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Butterfly". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#155Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.
An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#150Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. HVS2.
A pair of 18kt rose gold earrings set with 2 central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct. HVS2.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#398Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#124Irène BataillePeriod: 1913-2012“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 200 -
#85Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.36 ct.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#177Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200