#367Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.No longer availableDim. maat 57Estimate: € 60 / 80 -
#344V. Van Mierlo“Landweg aan de tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Country road by the garden wall." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#256Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
#48Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
A vase in Booms glass, designed by Paul Heller.No longer availableDim. 19 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#128KarlsbaderEen 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#246DynamobelEen bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#228Een vintage metalen verstelbare anglepoise stijl bureaulamp.
A vintage metal adjustable anglepoise style desk lamp.No longer availableDim. 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#132José De GuimarasPeriod: 1939*“Tres”. Een seriegrafie op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 20/150.
"Tres". A series of screenprints on paper, signed and numbered 20/150 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 37,5 x 28,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#143“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
#13H. Bequet, QuaregnonEen lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13,5 x Ø 33 & 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#7Een lot doosjes en kleinoden van glas en verzilverd metaal.
A lot of boxes and trinkets made of glass and silvered metal.No longer availableEstimate: € 15 / 25