#63AstoriaEen antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.
An antique accordion, branded Astoria with mother-of-pearl keys, in its original case.No longer availableDim. 20 x 36 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
A pair of presumably Ottoman steel stirrups.No longer availableDim. 19 x 17 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#300Een 18 kt geelgouden ring met filigraanwerk bezet met een citrine van +- 15 ct.
An 18 kt yellow gold ring with filigree work set with a citrine of approximately 15 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 800 / 1000 -
#56Een mahonie houten console tafeltje met messing details.
A mahogany wooden console table with brass details.No longer availableDim. 54 x 100 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386Een gevlochten opbergmand met uitneemvare verdeling.
A woven storage basket with removable partition.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80