#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
A lot of antique brass and silver-plated items, consisting of a flask, a lunch box, and a water pitcher, originating from Sarajevo. Accompanied by a Moroccan sugar box with a gilded lid.No longer availableDim. 47 & 20 & 21 & 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#339“Heidezicht”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht": A painting, watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#320Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500 -
#72Een Torarol op dierenhuid. Herkomst Zuid-Tunesië.
A Torah scroll on animal skin. Origin South Tunisia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#209Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
#337“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#333Een lot van 4 Disney chromo-albums door De Beukelaer, en 3 door Meurisse, zijnde; “Tijl Uilenspiegel”, “Assepoester” & “De Witte”.
A lot of 4 Disney chromo albums by De Beukelaer, and 3 by Meurisse, including; "Tijl Uilenspiegel", "Cinderella" & "De Witte".No longer availableEstimate: € 80 / 120