#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#256Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
#159“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
"Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#124Irène BataillePeriod: 1913-2012“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 200 -
#389“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
#51Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.
A skull of a Jacob sheep.No longer availableDim. 30 x 30 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Gouda HollandEen meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.
A multi-colored lamp base, Gouda Holland, model 755.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#312Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at evening." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 350 / 400 -
"View of the beach and sea", a painting, oil on panel, signed A. Stevens.No longer availableDim. 32.5 x 24.5 cmEstimate: € 500 / 800