#335Een 18 karaats wit en geel gouden slavenarmband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6 ct. en een centrale fancy diamond van ± 0,50 ct.
Un bracelet esclave en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants en baguettes ayant un poids total de ± 6 ct et un diamant central Fancy de 0,50 ct.No longer availableDim. 49,22 gEstimate: € 5300 / 5600 -
#718Een oude treinlantaarn van zwartgepatineerd rood koper.
#733Veux ParisEen lot van vijf porseleinen vazen gedecoreerd met bloemen, met vergulde accenten.
Lot de cinq vases en porcelaine à décor de fleurs et aux accent dorés.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#255Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en één briljant van ± 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct sertie de diamants en baguette ayant un poids total de ± 1,40 ct et de un brillant de ± 0,15 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 850 / 950 -
#16Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
#87Een amfoorvaas van Belgisch aardewerk met een decor van een koning en een kasteel.
Vase amphore en faïence belge à décor d’un roi et d’un château.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553“Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.
#802Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 180