Similar lots by type
-
#340
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 14,53 gEstimate: € 600 / 800 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale smaragd van ± 3 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 3 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#240
Een 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en or blanc et jaune 18 ct en forme de feuille sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,85 gEstimate: € 1200 / 1400
Other lots in this auction
-
#943
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 450 / 550 -
#474
Een paar ingekaderde handwerkjes.
Paire d’ouvrages encadrées.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#959
“Drie personages in een landschap”. Ingekleurde houtsnede. Japan, begin XIXde eeuw.
”Trois personnages dans un paysage.” Une gravure sur bois en couleurs. Japon, début XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#418
Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#199Laurent Didier DetouchePeriod: 1815-1882
Een drieluik in zwarte neo-barokke lijst. Olieverf op paneel. Het middenpaneel (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” naar Raphael. De buitenpanelen (31 x 11 cm) met links een kerkvoogd en een heilige en rechts de H. Catharina en een andere heilige. De binnenpanelen (31 x 11 cm) met links een mannelijke en rechts een vrouwelijke heilige. Achteraan een handgeschreven en vergane tekst getiteld “Tryptique sur bois”. Het grootste en het paneel met de H. Catharina gesigneerd en gedat(..)
Triptyque dans un cadre baroque noir. Huile sur panneau. Au milieu (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” d’après Raphael. Les panneaux extérieurs (31 x 11 cm) présentent un prélat à gauche et un saint et à droite la Sainte Cathérine et un autre saint. Les panneau d’intérieur (31 x 11 cm) à gauche un saint et à droite une sainte. Au verso un texte écrit à la main et effacé intitulé “Tryptique sur bois”. Le plus grand panneau et celui avec Sainte Cathérine signés et datés 1875.(..)No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#863
Drie XIXe eeuwse sierborden van Imariporselein.
Trois assiettes en porcelaine d’Imari. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#445
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableDim. L: 130 cmEstimate: € 50 / 80 -
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
Carpette d’Orient en laine et soie. Nouée main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#358
Zeven diverse miniatuurklokjes. Zwarte Woud en andere, van hout, koper, email enz. XIXde en XXste eeuw.
Sept petites pendules à suspendre dans le style Forêt Noir et autres. En bois, cuivre, émail etc. XIXe et XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#573
Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#216
Een eikenhouten vitrine met twee beglaasde en twee paneeldeuren en twee laden. Lodewijk XV-stijl.
Vitrine à deux corps en chêne ouvrant à deux portes vitrées, deux portes pleines et deux tiroirs en ceinture. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 180 / 240