Similar lots by type
-
#240
Een 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en or blanc et jaune 18 ct en forme de feuille sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,85 gEstimate: € 1200/1400 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale smaragd van ± 3 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 3 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 6,85 gEstimate: € 1300/1500 -
#340
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 14,53 gEstimate: € 600/800
Other lots in this auction
-
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#354Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Kasteel te Laarne”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Château de Laarne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#227
Een paar cassolettes van marmer en gepatineerd brons. Deksel en oren vormen een gestileerde fontein. Op de schouder een mooie gestileerde bloemenfries. Art deco, omstreeks 1930.
Paire de cassolettes art déco en marbre et bronze patiné. Couvercle et anses formant une fontaine stylisée. Sur les épaules une jolie frise fleurie. Vers 1930.No longer availableDim. H. 49,5 cmEstimate: € 300/400 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 1,23 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. Met HRD-certificaat.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 1,23 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 4500/4700 -
#697
Een album met 232 prentbriefkaarten uit het begin van de XXste eeuw.
Album contenant 232 cartes postales du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#184
Twee schilderijen. “Hoeves bij de rivier”. Olieverf op doek. Belgische school omstreeks 1900. Eén kleine herstelling.
Deux tableaux. “Fermes au bord de la rivière”. Huile sur toile. Ecole belge vers 1900. Une réparation.No longer availableDim. 52 x 63 cmEstimate: € 200/400 -
#396
Een paar kleine bijzetzeteltjes van witgepatineerd hout met groene bekleding.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche et couverture verte.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#949Totoya HokkeiPeriod: 1780-1850
Surimono. “Houtvester”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
Surimono. “Le forestier”. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#656
Eikenhouten barmeubel in Lodewijk XV-stijl.
Meuble bar en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50/80 -
#350Omega Genève
Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.
Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#876
Een fauteuil à la Reine van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil à la Reine en bois sculpté et partiellement polychrome, avec broderies.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#238
Vier staties van de kruisweg in gips. Neogotiek.
Quatre stations du chemin de la croix en plâtre. Style gotique.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 100/120