#131Edoardo Tasca Capodimonte“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
"Romantic couple in carriage with pair of horses." A multicolored porcelain group featuring various characters. Signed at the bottom "Edoardo Tasca", marked with Capodimonte logo and numbered 575/1000.No longer availableDim. 17 x 62 x 14 cmEstimate: € 250 / 350 -
#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800 / 900 -
#113“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#328AhuraEen Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een massief eikenhouten consoletafel met 2 niveaus.
A solid oak console table with 2 levels.No longer availableDim. 72 x 100 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115Een zilveren bloemvormige beweegbare broche met gouden spels sluiting bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A silver flower-shaped movable brooch with a gold pin closure set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#106SarouckEen Iraans handgeknoopt tapijt.
An Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 248 x 198 cmEstimate: € 150 / 250 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century.No longer availableDim. 238 x 120 x 60 cmEstimate: € 150 / 250