Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.

Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.

A necklace with various colors of pearls and a silver clasp.
Dim. L: 29 cm
SKU: 1911240130.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #130
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #52

    Een lot van 7 klassieke gelokaliseerde filmposters.

    A lot of 7 classic localized movie posters.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #337

    “Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.

    "Fu Xing". A Chinese porcelain figurine.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.

    A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #38
    Val Saint Lambert

    Vaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.

    Vase from the Val-Saint-Lambert crystal factory, made using the galvanoplasty technique, cobalt blue glass covered with brass and an art-nouveau design. The glass shows some cracks in the neck.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 8.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347

    Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.

    A Chinese red lacquer lunchbox decorated with bats and fish.
    No longer available
    Dim. Ø 43,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2
    DK

    “Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.

    "Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839.
    No longer available
    Dim. 41 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een houten Art Deco verrijdbaar barkastje met 2 klepdeurtjes voor-en bovenaan, en aan de zijkant 2 glazen schuifdeurtjes. Enige slijtage en enkele deukjes aanwezig.

    A wooden Art Deco mobile bar cabinet with 2 folding doors in the front and on top, and 2 glass sliding doors on the side. 1 missing keyhole cover, wear, and some dents present.
    No longer available
    Dim. 66 x 90 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #244
    Leo Schepens
    Period: 1953 -

    “Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.

    "Abstract with figures", mixed media on paper with inscription. Signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Een 18 kt geelgouden met horoscoop leeuw.

    An 18 kt yellow gold pendant with Leo zodiac sign.
    No longer available
    Dim. 3,48 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #257
    Gazelle

    Een vintage racefiets, Gazelle formula, blauw, maat 50, 12 versnellingen.

    A vintage racing bike, Gazelle formula, blue, size 50, 12 gears.
    No longer available
    Dim. maat 50
    Estimate: € 120 / 180
  • #209

    Een massief houten ééndeurs vitrinekast.

    A solid wood single-door display cabinet.
    No longer available
    Dim. 153 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More