#25Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.
#323Minolta, Paillard BolexEen lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.
A lot of vintage photo and film equipment including a Minolta SRT-303 with Vivitar 28mm lens, a Minolta SRT-100X with MC Rokkor PF 50mm 1:1.7 lens, a Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, an Eyemik 200mm 1:3.5, a Minolta Rokkor 58mm 1:1.4, and a Paillard Bolex B8 with a Yvar 13mm 1:1.9 lens. Also included is a vintage light meter.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#207Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#384“Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.
"Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings.No longer availableDim. 16 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.No longer availableDim. 46,45 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#175Gilson SuperautomatiqueEen 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold men's watch with an 18 kt yellow gold wristband.No longer availableDim. Bruto: 70,45 gEstimate: € 2600 / 3000 -
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
"Flower still lifes." A lot of 2 paintings on canvas, signed and dated 1987 at the bottom, both framed.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108DisneyEen vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
A vintage set of Disney booklets in original stand. Consisting of; Donald Duck "Has Bad Luck, As a Pilot, Difficulties" & Mickey Mouse "In the World of the Future, And the Magic Box, And the Secret of Lazy Daisy Ranch". Some repairs with tape in a few places.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#74Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Kleurrijk lijnenspel”. Een serigrafie op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 64/100.
"Colorful composition of lines." A screen print on paper. Signed and numbered 64/100 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 52x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165Een 18 kt geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold men's ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 1200 / 1500 -
A polychrome plaster sculpture of a maiden, inspired by medieval design.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 50 / 80