#334“Turfhoeves”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd 1916.
"Turf Farms". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom, dated 1916.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 60 / 90 -
#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
#87WiskemannEen lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.
A lot of various Wiskemann cutlery, comprising 17 spoons, 17 forks, and 12 knives. Includes a round serving dish. All marked.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#22“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
#91éditions MoulinsartEen lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.
A lot of 3 cars from the adventures of comic hero Tintin, scale 1/24, consisting of L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs, and La Coronet de Sbrodj. With accompanying booklets.No longer availableDim. 12 x 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#62Armand Apol“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
"Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250.No longer availableDim. 64 x 67 cmEstimate: € 100 / 200 -
#247DynamobelEen bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.No longer availableEstimate: € 160 / 180