#158Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#307Een paar hoekdakpannen in de vorm van paarden. Groengeglazuurd.
A pair of corner roof tiles in the shape of horses. Green glazed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#280Een 18 karaats geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#330Een 18 kt geelgouden met horoscoop vissen.
An 18 kt yellow gold pendant with Pisces zodiac sign.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 80 / 120 -
#209Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
"Flower still lifes." A lot of 2 paintings on canvas, signed and dated 1987 at the bottom, both framed.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Franz De Vadder“Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.
"Little Moldavia". A painting, oil on panel, signed at the bottom, with inscription on the reverse, titled and dated 1892.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#363M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Still Life with Fish," a painting, oil on panelNo longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 200 / 300