#224Jean CarzouPeriod: 1907 - 2000“La Fontaine Médieval”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 22/50.
"The Medieval Fountain," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 22/50.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#56Een mahonie houten console tafeltje met messing details.
A mahogany wooden console table with brass details.No longer availableDim. 54 x 100 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style.No longer availableDim. 75,5 x 221 x 111 cmEstimate: € 200 / 300 -
#129Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale zwarte diamand van +- 2,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central black diamond of approximately 2.70 ct. and brilliants with a total weight of approximately 0.76 ct.No longer availableDim. 16,94 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#174Willy Vandersteen“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
"The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.No longer availableDim. 43,5 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#21Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.74 ct in total.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 800 / 900