#327Anton Bräuer Schönbach
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
#73Wiskemann
Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.
Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
#31Hergé - Moulinsart
#160Chopard
#301
#86
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
#108Disney
Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#364Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
"Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate.