#92“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
"Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#318Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.
A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 36 & 25 x Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
Lot d’affiches des Jeux Olympiques de Montréal en 1976. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
#163“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.
"Sudanese man." A large marble bust, inspired by the work of Charles Cordier.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#108DisneyEen vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
A vintage set of Disney booklets in original stand. Consisting of; Donald Duck "Has Bad Luck, As a Pilot, Difficulties" & Mickey Mouse "In the World of the Future, And the Magic Box, And the Secret of Lazy Daisy Ranch". Some repairs with tape in a few places.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800 / 900 -
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 127 cmEstimate: € 600 / 900