#429Paul DaxheletPeriod: 1905-1993“Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.
#515Een handgeknoopt Oosters tapijt in bruintinten.
A hand-knotted Oriental carpet in shades of brown. -
#214Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
#447Een grote geslepen spiegel met vergulde kader in Louis XV-stijl. Kleine schade a/d kader.
A large cut mirror with a gilded frame in the Louis XV style. Small damage to the frame. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. -
#414Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present. -
A folder with three color etchings by Günter Kraus. Published by gallery Willy Verkauf, 1960.