#270
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
#250
#319Deknudt
Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
#133Villeroy & Boch Milano
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Place a bid ›Estimate: € 250 / 350 -
#100
#138P.J. Mène
“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.
#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#91éditions Moulinsart